Hızlı saç uzatan maske önerileri sinameke otunu mutlaka denemelisiniz!

Saçlarınızın hızlı bir şekilde uzamasını istiyorsanız sinameke otunu mutlaka denemelisiniz. İşte birbirinden etkili saç maskeleri!

Hızlı saç uzatan maske önerileri sinameke otunu mutlaka denemelisiniz!

Saçlarınızın yavaş uzamasından mı şikayetçisiniz? Evde uygulayacağınız birkaç saç maskesi ile bu sorunu kökünden halledebileceğinizi biliyor muydunuz? Tek dikkat etmeniz gereken şey bu maskeleri düzenli olarak uygulamak. Hepsi bu kadar! Saçlarınızdaki değişimi hem siz hem de çevrenizdekiler fark edecek. İşte birbirinden etkili saç maskeleri! 

Sinameki Otlu Saç Uzatan Maske

İlk olarak yapmanız gereken şey 1 litre suyu tencere alıp kaynatmak. Ardından içine birkaç tutam sinameki otu atın. Dinlenmesi için bir süre bekleyin ve ardından suyunu süzdüğümüz sinameki otunun bir kenara alın.Suyu ile saçımızı yıkayarak havlu ile saralım ve 1 saat boyunca bekletelim. Haftada 1 kere uygulamanız yeterli olacaktır. 

Saçları Hızlı Uzatan Limon ve Keten Tohumu

Yarım çay bardağı suyu kaynatın. Bu suyun içine su ile aynı miktarda limon suyu ve keten tohumunu ekleyerek iyice karıştırın. Saç diplerine yedirerek yaklaşık 1 saat boyunca bekletin. Ilık su yardımı ile iyice yıkayıp durulayın. Saçlarınızın ışıltısı ve güzelliği hemen farkedilecek bir maske olan limon ve keten tohumu maskesini haftada bir kez uygulamanız yeterli olacaktır. 

 

Yorumlar