Acun Ilıcalı'dan Survivor açıklaması vazgeçilmezim....

Survivor 2018 hazırlıklarını sürdüren Acun Ilıcalı, Survivor mı, O Ses Türkiye mi? sorusuna yanıt verdi. Acun Ilıcalı Survivor için 'vazgeçilmezim' dedi.

-A A+

Acun Ilıcalı için Survivor hayatının vazgeçilmezi. Yıllar önce Acun Firarda ile kariyerini ekranlara taşıyan Acun Ilıcalı, o günlerde en büyük hayalinin sıcak ülkelerde işler yapmak olduğunu açıkladı.

Cevapla TV kameralarına konuşan Acun Ilıcalı, "Survivor benim vazgeçilmezim. Çünkü Survivor benim hayat tarzımı da simgeliyor. Acun Firarda'dan bu yana sıcağa alıştım. Survivor'ın o kemiği ısıtan sıcağına alıştım. Türkiye'nin stresinden uzak ortamı bizi ekip olarak aşırı mutlu ediyor. Deselerdi televizyonculukta bir şey iste ne istersin diye, sıcak bir yerde güzel bir program çekeyim derdim. Şuan da yazlık bir yerde güzel bir program çekiyorum. O yüzden Survivor'ın yeri farklı" diye konuştu. 

ACUN ILICALI KİMDİR?

Televizyoncu, sunucu, yapımcı ve medya patronu Acun Ilıcalı, Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kuran,2013'te TV8'i satın almasının ardından medya sektörüne damgasını vuran Acun Ilıcalı Fear Factor, Survivor Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans, Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve O Ses Türkiye programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olmuştur.

8 Yorum
Biz
acun a ulaşırmı bilmem ama bence yetenek proğramına ara vermeli çok basitleşti. o ses ve survivor a ağırlık verilmeli
bence eskileri yeniden seçmek bir hata. yeni yüzler olmalı idi.
tabi seçmiyorlar
Nihat Doğan tam bie fiyasko..survivor imajı çok kötü oldu..