Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili ne paylaştı? Başak Dizer ne paylaştı?

Yakışıklı oyuncunun son reklamındaki rol arkadaşı olan Sheila'ı sosyal medyadan takip edip sonradan geri çıkarmasının nedeni kıskançlık olduğu iddia edilmişti.

Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili ne paylaştı? Başak Dizer ne paylaştı?
-A A+

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, oynadığı son reklam filmindeki rol arkadaşını sosyal medyadan takip etmeye başlaması daha sonra takipten geri çıkarması dikkatleri Başak Dizer'e çekmişti. Başarılı oyuncunun eşinin kıskançlık krizlerine girdiği iddia edilmişti.

Bunun üzerine Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün eski muhasebecisinin kendisini dolandırması üzerine savcılığa  ifade vermeye gitmişti. Yakışıklı oyuncuya moral veren yine güzrl eşi oldu. Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber çekilmiş resmini sosyal medya hesabında paylaşarak, “Hep böyle dağ gibi durur önümde, yanımda ve arkamda. Kalbim onun avucunda atar ve minicik kalır elim, sımsıkı tuttuğunda… Çünkü tutarsa sımsıkı tutar, sıkı sıkı sarılır sarıldığında. Her zerresini hissettirir “sen” kaybolur o an “biz” doğar. Yok öyle bir gün değil bugün, sadece özel olan adamı özledim. Gücü benim bilmediğim çook derinlerden bir yerden gelen… Sarılırsanız, sımsıkı sarılın sevdiklerinize kalbinizi duysunlar.” notunu düştü.

Başak Dizer yine düşman çatlattı

Bu içeriğe yorum yapın

0 Yorum