HD mucizesi artık kontakt lenslerde!

Kontakt lens konusunda dünya devi Bausch + Lomb, teknolojiyi yakından takip eden yapısı ile alanındaki en önemli yenilikleri sunmaya devam ediyor.

HD mucizesi artık kontakt lenslerde!

Bausch + Lomb günümüz dünyasının en önemli teknolojik gelişmelerinden olan HD (High Definition) özelliğini kontakt lenslerde hayata geçiriyor.

Bausch + Lomb’un HD Optik ile PureVision®2 kontakt lensleri yeni teknolojisiyle az ışıklı ortamlarda bile kusursuz, net ve keskin bir görüş sağlıyor. Yeni geliştirilen ürün ile görüşü bozan ışık haleleri ve parlama sorunu önemli ölçüde azalıyor.

Nesnelerin bulanık veya puslu görünmesine neden olan doğal bir durum olan sferik aberasyonu azaltmak için geliştirilen High Definition Optik ile PureVision®2, şimdiden kullanıcıların gözdesi olma yolunda hızla ilerliyor.

High Definition Optik ile PureVision®2 kontakt lensleri üstün nefes alma özelliği ile de çok sağlıklı bir kullanım sağlıyor.

High Definition Optik ile PureVision®2 kontakt lenslerinin bir diğer ayırıcı özelliği ise incelikleri. Piyasada bulunan en ince lensler arasında olan High Definition Optik ile PureVision®2 göze yerleştirme sırasında tutuş kolaylığı da sunuyor.

 

Yorumlar