Kelepçe var sandı, 35 kilo verdi!

Birminghamlı 36 yaşındaki iki çocuk annesi Sam Alderwish, hipnozla midesine kelepçe takıldığına inandırıldı. Böylece daha az yemek yemeye başladı ve 35 kilo verdi.

Kelepçe var sandı, 35 kilo verdi!

Hipnoterapiste giden 36 yaşındaki kadın 45 dakikalık bir seans ile bir operasyon geçirdiğine inandırıldı ve hızla kilo vermeye başladı, sonuç ise herkes için hayret verici oldu.

Habertürk'ün haberine göre, Sam Alderwish, hipnozla midesine kelepçe takıldığına inandırıldı ve bu sayede daha az yiyerek 35 kilo zayıfladı.

İkinci çocuğunu doğurduktan sonra 86 kiloya çıkan Birminghamlı Alderwish, tüm çabalarına rağmen fazla kilolarından kurtulamadı. 'Mide kelepçesi' yönteminin yararlı olacağını düşündü ama bütçesini çok aşan operasyonu yaptırmaktan vazgeçti.

Kelepçe ameliyatının çok pahalı olduğunu görünce, hipnoterapist Russell Hemmings’e giden 36 yaşındaki Alderwish’e, eylül ayında 45 dakikalık bir hipnoz seansı uygulandı. Hipnozla midesine kelepçe takıldığına inandırılan Alderwish, az yemek yemeye ve hızla kilo vermeye başladı. Üç seans hipnoz sonunda üç ayda 51 kiloya indiğini belirten Sam Alderwish, “Hemmings bile sonuçlar karşısında hayrete düştü” dedi. Alderwish, “Kilo vermem şarttı, hipnoz sayesinde amacıma ulaştım” dedi.

Yorumlar