Tatlıses ilk kez konuştu

İbrahim Tatlıses, Türkçe Olimpiyatları'na telefonla bağlandı. Sağlık durumuyla ilgili herkesi korkutan sanatçının sözleri sevenlerini rahatlattı.

Tatlıses ilk kez konuştu

ibrahim-tatlises4.20110627122413.jpg

İstanbul'da bir süre önce uğradığı silahlı saldırı sonucu başından yaralanan İbrahim Tatlıses, GAP Arena Stadyumu'nda düzenlenen Türkçe Olimpiyatları programına telefonla bağlandı.

Tatlıses, Fethullah Gülen'e saygılarını sunup, "Değerli büyüğümüzün ellerinden öpüyorum" dedi.
9. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Şanlıurfa etkinliklerinde İbrahim Tatlıses sürprizi yaşandı. Şimdiye kadar sadece balkondan el sallarken görüntülenen Tatlıses, etkinliğe telefonla bağlandı.

Fethullah gülen'e saygılarını sundu

"Sevgili hemşehrilerim, saygılarımı iletiyorum. Canım hemşehrilerim benim." diyerek sözlerine başlayan Tatlıses, şunları söyledi:

"Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, özellikle bu organizasyonun manevi lideri değerli büyüğümüzün ellerinden öpüyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

"Beni yücelttiniz"

Tatlıses, şöyle devam etti: "Aranızda olmadığım için beni lütfen bağışlayın. Seslerinizi buradan duyuyorum. Buradan hissediyorum dualarınızı. Feryadınız buraya kadar geliyor. Beni dünyaya tanıttınız. Beni her gittiğiniz yerde anlattınız, yücelttiniz. Hiçbir zaman küçültmediniz."

"Ben Allah'ın bir mucizesiyim"

Tatlıses, sözlerinin devamında, "Allah beni Müslüman alemine bağışladı. Ona şükrediyorum. Ben Allah'ın bir mucizesiyim. Kafasından Kaleşnikofla mermi yiyen ve ilk yaşayan insan benim diyebilirim. Bu da dualarınızla oldu. Bütün dua etti. Oradan sesimizi bütün dünyaya duyurdunuz. Bütün dünya çocuklarını kutluyor, saygılarımı iletiyorum." ifadelerini kullandı.

"Sağlığım yerinde"

Tatlıses, sözlerini şöyle tamamladı:

"Allahaısmarladık. En yakın zamanda görüşmek üzere. Miraç Kandilinizi şimdiden kutlarım. Allah hepinizden razı olsun. Sizleri seviyorum, sayıyorum. Ama hiçbir zaman rakam olarak değil. Sevgi olarak sayıyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Yürüyorum, sağlığım sağlığım yerinde. En kısa zaman oradayım." dedi.

 

Yorumlar