Selva’dan serinleten tatlılar!

Selva, bayramda doğal meyve tozu ile ürettiği portakal, çilek, muz ve vanilyalı irmikten yapılan tatlılar ile hem serinletiyor hem ağızları tatlandırıyor.

Selva’dan serinleten tatlılar!

Doğal meyve tozundan ürettiği meyveli irmik çeşitleriyle dünyada bir ilke imza atan Selva, sıcak yaz günlerine denk gelen Ramazan Bayramı’nda meyveli irmikten yapılmış tatlılarla hem serinletiyor hem de ağızları tatlandırıyor.

Tadına doyulmayan ve hazırlanışı çok basit olan Selva’nın meyveli irmik çeşitleri ile yapılan tatlılar, artık ev hanımlarının tatlı listelerinde ilk sıralarda yerini alıyor. Birbirinden lezzetli çeşitleri ile her damak tadına hitap eden Selva meyveli irmikler, bayram günlerinde çok daha pratik, lezzetli ve bir o kadar da hafif ev tatlıları yapma imkânı veriyor. Vakumlanmış ambalajı sayesinde oksijenle temas etmediğinden ilk günkü tazeliğini muhafaza eden Selva meyveli irmiklerle, meyveli irmik helvası, revani ve çeşitli sütlü tatlılar yapmak mümkün. Misafirlerinizin beğenisine sunabileceğiniz özel bir lezzet olan tatlılar, günün her saatinde tüketilebiliyor.

Yorumlar