Aşklarını iş hayatına taşıdılar!

Üstün futbol yeteğenin yanı sıra aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen Arda Turan sevgilisi Sinem Kobal ile birlikte ticarete başlıyor.

Aşklarını iş hayatına taşıdılar!
Arda Turan, aralarında sevgilisi Sinem Kobal, Saffet Ulusoy ve Burcu Esmersoy’un da bulunduğu 10 kişiyle birlikte takı ve aksesuvar markalarının satışının yapılacağı siteye ortak oldu.
 
Turan iş hayatı için sanal alemi tercih ediyor
 
Atletico Madrid'de futbol oynayan Arda Turan, kazandıkları paralarla ilk iş yatırımını sanal ortamda yapmayı tercih etti. Turan, dünyanın seçkin takı ve akesuvar markalarının satışının yapılacağı, iki milyon dolarlık e-ticaret sitesi Lidyana.com'a ortak olmuş. Şirketin ortakları arasında Arda Turan, Sina Afra, Tolga Tatari, Ahmet Emre Sarı, Nevzat Aydın, Peak Games, Hakan Baş, Saffet Ulusoy, İsmet Öztanık, Onur Kınay, Gökçe Kabatepe, Aydın Özol ve Oytun Özer bulunuyor. 
 
Tatilin son günleri
 
Malum sömestr tatilinin son haftasına girildi. Sosyetenin birçok ismi yurtdışını tercih ederken kimileri de Türkiye'de kar tatili yapmak için Uludağ'ı tercih etti. Hoş biz şu anda İstanbul'da daha güzel kayak yapacak kar ortamına sahibiz. Otel parası vermeden hem de. 2006 yılında vefat eden eski milli basketbolcularımızdan ve sosyetenin sevilen isimlerinden Yavuz Demir'in kızı Didem Özenbay, eşi Tansel ve çocukları Ömer ve Emir ile birlikte Uludağ'da tatildeler. İlk evliliğini rallici Can Okan ile yapan ve bu evlilikten bir oğlu olan Didem Hanım, ikinci evliliğini Tansel Özenbay ile yaptı. Didem Hanım'ın şimdiki evliliğinden de Ömer adında bir oğlu var. Uludağ'da tatil yapanlar arasında bulunan ünlü reklamcı Yiğit Şardan da çocuklarıyla birlikte kayak yaparak vakit geçirdi.
 
Prensin locasından izlediler
 
Monaco Prensesi Stephanie’nin önderliğinde bu sene 36’ncısı düzenlenen Monte Carlo Sirki’ne giden Türk misafirler, SBM Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren’in torpiliyle sirki Prens Albert’ın locasından izlemişler. Aktivitelerin hiç bitmediğini söyleyen SBM Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren, 26 Şubat Pazar günü Monte Carlo Yıldızlar salonundaki tek galalık Sting konserine de 14 Türk misafirin katılacağını söyledi. Bu arada 24 Mart Cuma günü Prenses Caroline’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Gül Balosu’nun bu yılki teması 1960’lı yılların Londra’sı olacakmış. İngiliz Kraliyet ailesi mensuplarının da katılması beklenen galaya Türk sosyetesinden birçok isim de katılacakmış.
 
Kaynak: Habertürk
Yorumlar