Barış Arduç Aybüke Pusat kimdir ikili aynı dizide rol alacak

Barış Arduç kimdir? Aybüke Pusat kimdir? Barış Arduç ve Aybüke Pusat aynı dizide bir araya geliyor.

Barış Arduç Aybüke Pusat kimdir ikili aynı dizide rol alacak

Barış Arduç kimdir? Barış Arduç kaç yaşında? Barış Arduç nerelidir? Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat kaç yaşında? Barış Arduç ile Aybüke Pusat aynı dizide bir araya gelecek. Tims prodüksiyon tarafından çekilecek dizinin adı Sevene Kadar Aşk olacak. Dizi yeni sezonda ekranlarda olacak.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR? 

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre 'de emlakçılık yapan bir anne babanın ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Arnavut olan oyuncunun ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç'tur.. İlkokulu Sakarya ve Gölcük'te, ortaokulu Bolu da okuyan Arduç, lise son sınıfta ailesiyle beraber İstanbul'a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri'de spor akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul'a geri döndü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak Şile'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı. Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda teatral eğitimine katıldı. Arduç, ilk olarak 2011 yılında Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde yer almıştır.

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

20 Mayıs 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi'nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunudur. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra balerin olmayı tercih etmiştir. Daha sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı almıştır. 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3.seçilerek dereceye girmiştir. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar veren Pusat, Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizinin kadrosunda yer almıştır. 2017 yılına gelindiğinde Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizide Doktor Bahar karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. 

Yorumlar