Cihangir Ceyhan kimdir aslen nereli kaç yaşında Çukur son bölümde yeni tehditi Azer!

Çukur'un Azer'i Cihangir Ceyhan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Çukur son bölüme Azer karakteriyle giren Cihangir Ceyhan damga vurdu. Yüzüklü ise kurtuldu.

Çukur son bölüm nefesleri kesti. 27 Mayıs pazartesi günü sezon finali yapacak olan Çukur'da tansiyon yine yükseliyor. Çukur son bölüme Yamaç'ın yeni düşmanı Azer damga vurdu. Çukur'a Azer karakteriyle giriş yapan Cihangir Ceyhan'ın performansı izleyenlerden tam not aldı. Haberimizde hem Çukur'un 64. bölümünde yaşananların detaylarına hem de Çukur'un Azer'i Cihangir Ceyhan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, oynadığı diziler ne sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Öncelikle Çukur son bölümde yaşananların detaylarına bakalım.

ALİÇO ÖLMEK ÜZEREYKEN...

Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur'un 6 Mayıs Pazartesi ekrana gelen son bölümünde ilginç gelişmeler yaşandı. Yücel, çatıda Aliço'yu öldürmek üzereyken Yamaç tarafından vuruldu. Ancak giydiği çelik yelek sayesinden ölümden kurtulan Yücel ayağa kalkarak Aliço'yu vurdu. Cumali'nin gelmesi sonrasında ise Yücel kaçarak izini kaybettirdi. Diğer yandan ise Uluç Reis'in de hain olduğu ve Yücel'e çalıştığı Cumali ve Koçovalar tarafından öğrenildi.

5 MİLYONU YAKARAK SAVAŞ İLAN ETTİ

Ölen Savaş’ın ağabeyi Azer Kurtuluş ile Koçovalılar'a meydan okudu. İdris'ten kan parası isteyen Azer, finalde mahalleye gelerek aldığı 5 milyonu sokağın ortasına atarak yaktı ve adeta savaş ilan etti.

AZER'İN DERDİ NE?

Yamaç ve Aliço ile Yücel arasındaki yüzleşmede Yamaç, başladığı yere geri dönerek Yücel’i elinden kaçıracak. Bu esnada İdris de Vartolu Salih’in mekanında ölen Savaş’ın ağabeyi Azer Kurtuluş ile karşı karşıya gelecek. Cumali’nin öğreneceği bir bilgi, onu büyük bir şüpheye sürüklerken; Damla’nın da farklı bir şekilde aynı gerçeği öğrenmesi ikiliyi oldukça güç bir duruma sürükleyecek. Koçovalılar ile Aliço, Emmi, Medet, Metin ve Kemal, Azer tehlikesini durdurabilmek için seferber olacak. Ancak Azer, kardeşinin intikamını almadan kolay kolay Çukur’u terk etmeyeceğini gösterecek.

Cihangir Ceyhan kimdir Çukur'un son bölümde neler oldu Azer kim

ÇUKUR'UN AZER'İ CİHANGİR CEYHAN KİMDİR, ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Çukur'a Azer karakteriyle hızlı giriş yapan Cihangir Ceyhan 1989 doğumlu. 30 yaşındaki Cihangir Ceyhan aslen Elazığlı ancak Adana doğumlu. Cihangir Ceyhan'ın annesi Diyarbakırlı, babası ise Elazığlı. 

Üniversite eğitimine Açık Öğretim İşletme Bölümü'nde devam eden Cihangir Ceyhan'ın oyunculuk serüveni İstanbul'da oyunculuk eğitimi almasıyla başladı. 2.5 yıl eğitimlere devam eden Cihangir Ceyhan, oyunculuk eğitimini tamamlaması sonrası doğduğu şehir olan Adana'ya dönmüş. Halen Adana'da yaşayan Cihangir Ceyhan, Adana'nın kenar mahallesinde geçen ve suç dünyasını anlatan bir film yapmak ister. Yönetmen Kadri Beran Taşkın ile uzun süredir arkadaştır. Onunla birlikte Adana’nın sokaklarını anlatan, gayri meşru hayatları ve varoşta geçen hayatı konu alan hayallerini gerçekleştirmişlerdir. Daha sonra ekip büyümüş ve İki arkadaşın hayali büyüyerek Adana’nın dışına taşmıştır.

ADANA'DAKİ LAKAPI CİO

Özellikle dizide bakale seni pis ederim ha repliği ile büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Dizi ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde semt sakinleri Cio karakteri ile ismini duyuran Cihangir Ceyhan’a büyük bir ilgi göstermektedir. Gelecek bir çok dizi ve sinema filminde başrol oyuncu olarak yer alması hayranlarının en büyük beklentisidir.

Sıfır Bir dizisinden önce, 2015 yılında Yusuf isimli sinema filminde Serdar karakteri ile rol almıştır. Daha öncesinde ise kısa film ve müzik video klipleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmiştir

SIFIR BİR DİZİSİNDE ROL ALDI

İnternet üzerinden yayınlanan ve geniş hayran kitlesine ulaşan Sıfır Bir dizisinin eski başrol oyuncularından CİO karakterini canlandırmıştı. Adana'da yer alan Hürriyet Mahallesi'nde geçen hikayede bir grup mahalle arkadaşı hem uyuşturucu hem de çetelerle mücadele ediyor. Savaş Satış ile başrolde yer alan Cihangir Ceyhan, Sıfır Bir'in 4. sezon son bölümünde diziye veda etmişti.

 

 

Yorumlar