Ebru Gündeş'ten manidar paylaşım: Sonra çekildim bir kenara...

Rıza Zarrab ile 11 yıllık evliliğini sonlandıran Ebru Gündeş, Instagram'dan yaptığı manidar paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Ebru Gündeş'ten manidar paylaşım: Sonra çekildim bir kenara...

Aldatılma iddialarının ortaya çıkması sonucunda nisan ayında 11 yıllık eşi Rıza Zarrab'tan boşanan Ebru Gündeş, sosyal medyayı aktif kullanmaya başladı. Gündeş'in son paylaşımındaki mesajı dikkat çekti.

Manidar paylaşım

Ünlü sanatçı Instagram hesabından fotoğrafını Özdemir Asaf'ın "Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye" dizeleriyle paylaştı. Ebru Gündeş'in paylaşımıyla kime gönderme yaptığı merak konusu oldu.

Tek celsede boşandı

Ebru Gündeş, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle 11 yıllık eşi Rıza Sarraf’a boşanma davası açmıştı. Gündeş ile Sarraf’ın boşanma davası nisan ayında sonuçlanmıştı. Çekişmeli olarak başlayan boşanma davası, Ebru Gündeş'in ihanet iddialarının basına yansımasının ardından Sarraf'ın anlaşmalı boşanmayı kabul etmesiyle kısa sürede sonuçlanmıştı. Tek celsede sonuçlanan davada çiftin kızları Alara’nın velayeti Ebru Gündeş’e verilmişti.

Yorumlar