Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak kötü haber geldi!

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak? Game Of Thrones hayranlarına üzücü haber geldi yeni sezonu dörk gözle beklerken...

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak kötü haber geldi!

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak? Game Of Thrones yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Game Of Thrones yeni sezonda ne olacak? Dünyanın fenomeni olan yabancı dizi 'Game Of Thrones' her sezonu ile izleyicinin ağzını açıkta bırakmaya devam ediyor. Son olarak heyecanı dorukta bırakan ve yeni sezonun merakla beklendiği diziden hayranlarına üzücü haberi geldi! 2019'un Nisan ayında heyecanla beklenen 8. sezon beklenen tarihte yayınlanmayacak!

PEKİ GAME OF THRONES'UN 8. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fenomen dizi 'Game of Thrones'un görsel efekt süpervizörü Joe Bauer, 8'inci sezonunun planlandığı gibi Nisan 2019'da gösterime giremeyebileceğini açıkladı.
Çoğu kişinin merakla bekleyerek izlediği dizi 'Game of Thrones'un görsel efekt süpervizörü Joe Bauer, yeni sezonunun planlanan tarihte gösterime girmeyebileceğini açıkladı.

game of thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak

"2019 YILINDA GÖSTERİME GİRMEYECEK"

Bauer, ekip olarak çalışmaya yeni başladıklarını ve işlerinin en erken Mayıs 2019'da biteceğini ifade ederek, "2019 Mayıs'ına kadar 8'inci sezon üzerinde çalışacağız, yani 8-9 ay sürecek. Ancak devam dizisinin çekimleri Şubat'ta başlıyor, en azından pilot bölüm böyle. Yani onlar başladığında bizim halen daha 8'inci sezonla ilgili yapacak çok fazla şeyimiz olacak" ifadelerini kullandı.

game of thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak

"BİTMESİ GEREKTİĞİ GİBİ BİTİYOR"

Bauer, final sezonuyla ilgili, "Bence final çok cesurca. İzlemesi çok ilginç olacak. Objektif bir şekilde baktığımda, bu dizi başka bir şekilde sona eremezdi gibi düşünüyorum; bence bitmesi gerektiği gibi bitiyor" dedi.

 

Yorumlar