İstanbullu Gelin 86. bölümde Esma'nın isteği Süreyya'nın elini kolunu bağlıyor!

Finale yaklaşan ekranların rekortmen dizisi İstanbullu Gelin, 86. bölümüyle izleyenleri yine şaşkına uğrattı. Son bölümde Esma'nın Süreyya'dan isteği şoke etti!

İstanbullu Gelin 86. bölümde Esma'nın isteği Süreyya'nın elini kolunu bağlıyor!

86. bölümüyle izleyenleri ekrana bağlamaya devam eden İstanbullu Gelin finale sona yaklaşan dizide işler değişmeye devam ediyor. Garip'in ölümünden sonra akla karayı seçen Esma'nın yürek burkan acısı izleyenleri göz yaşlarına boğdu. Garip'in ölümüne dayanamayan Esma'nın isteği Süreyya'yı şoke etti. İzleyenlerin tüylerinin diken diken olduğu sahnede şoke eden bir sahneye daha tanıklık etti.

86. BÖLÜMDE YENİ GELİŞME!

Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin 24 Mayıs Cuma günü finale yaklaşan 86. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Esma'nın en büyük aşkı Garip'in ölümünden sonra dünyası başına yıkılan Esma'nın Süreyya'dan son isteği izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Garip'in ölümünden sonra yaşanan büyük gelişme kan dondurdu.

ÖLMEK İÇİN YARDIM İSTEDİ!

Ekranların rekortmen dizisi İstanbullu Gelin geçtiğimiz akşam finale son kalan bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Tamer Levent, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar'ın başrollerde oynadığı İstanbullu Gelin'de Garip'in ölmesinin ardından ne yapacağını şaşıran Esma çareyi öölümde buldu! Ölmek için Süreyya'dan yardım istedi. Garip'in ani ölümüyle izleyenleri şoke eden finale yaklaşan İstanbullu Gelin'de işler iyice çığırından çıkıyor.

Bir yandan alzheimer hastalığı ile uğraşan  Esma'nın finale yaklaşan 86. bölümde Süreyya'dan ölmek için yardım istediği sahne izleyenleri göz yaşlarına boğdu. Esma'nın şoke eden isteği Süreyya'yı büyük bir bunalımın içerisine sürüklüyor. Esma'nın şoke eden bu isteği sezonun ilk bölümünde Faruk ve Süreyya'nın kızlarının büyüdüğünü ve psikoloğa giderek annesinin Esma'yı öldürmekle suçladığı sahneyi akıllara getirdi.

86. bölüm istanbullu gelin esmanın ölüm isteği olay oldu

Yorumlar