Ebru Şahin Kimdir

Ebru Şahin kimdir? Kaç yaşında, sevgilisi kim hepsi Ebru Şahin’in biyografisinde. 1994 doğumlu olan Ebru Şahin İstanbullu Gelin’in Burcu’su olarak tanındı. Peki Ebru Şahin kim?

Ebru Şahin
-A A+

Ebru Şahin kimdir sorusunun yanıtını Ebru Şahin'in biyografisini merak edenler için derledik. Aslen İstanbul Doğumlu olan Ebru Şahin genö oyuncu olarak dizilerin dikkat çeken isimlerinden.  24 yaşındaki Ebru Şahin İstanbullu Gelin dizisinde canlandığını Burcu karakteriyle adından söz ettiriyor. İstanbullu Gelin'in Burcu'su olarak sevilen ve dizi izleyenlerince kabul gören Ebru Şahin'in kim olduğu, sevgilisi merak ediliyor. Tolga Sarıtaş ile görüntülenen Ebru Şahin'in Tolga Sarıtaş ile sevgili olup olmadığı da merak konusu. Genç oyuncu Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi dizilerde rol aldı, İstanbullu Gelin'in Burcu'sunun sevgilisi kim gibi soruların yanıtları merak uyandırıyor. Biz de elmaelma.com olarak Ebru Şahin'in hayatını ve dizilerini biyografisinde derledi. 

EBRU ŞAHİN KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da doğdu. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. 2015 yılında birçok reklam filmiyle birlikte oyunculuk hayatına başladı.

Ali Adnan Özgür’ün yönetmenliğini yaptığı 2016 yapımı Kan Parası filminde başrol olarak yer aldı. Savaşçı dizisinde Didem karakteri olarak gördüğümüz Ebru Şahin, 2017 yılında Nihat Durak’ın yönetmenliğini yaptığı Babam isimli filmde Nilüfer karakterini canlandırdı.

İstanbullu Gelin dizisinde Burcu Selimer olarak rol alan oyuncu İstanbullu Gelin ile ilgili olarak ise, '2,5 yıldır sektördeyim ama bu dizi profesyonel anlamda ilk dizim. İlk başlarda çok panik oldum, korktum. Ama ekibi tanıdıktan sonra ne kadar şanslı olduğumu anladım. Karakter her geçen gün açıldıkça izleyenler de sevmeye başladı bu da beni çok mutlu ediyor' demişti. 

EBRU ŞAHİN TOLGA SARITAŞ İLE SEVGİLİ Mİ EBRU ŞAHİN'İN SEVGİLİSİ KİM?

Ebru Şahin özel hayatı ile de merak ediliyor. Genç ve güzel oyuncu Ebru Şahin'in sevgilisi kim ve Ebru Şahin magazin basının birlikte görüntülediği Oyuncu Tolga Sarıtaş ile sevgili mi? bu soruların cevapları hayranlarınca merak ediliyor. 2018 Mayıs ayında Ebru Şahin ile Emirgan’da buluşan  “Söz”ün Yavuz Üsteğmen’i Tolga Sarıtaş ile “İstanbullu Gelin” dizisinin Burcu’su,Ebru Şahin  bir kulüpte geç saatlere kadar eğlendi. Gazetecilerin birlikte görüntülediği oyuncular samimi görüntüler verdi. Bir süredir birlikte oldukları bilenen Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin bu ilişki ile ilgili olarak konuşmadı. 

EBRU ŞAHİN AŞK HAKKINDA DÜŞÜNCELERİ NELER?

Ebru Şahin verdiği bir röportajda özgürlüğüne çok düşkün olduğunu vurgularken rol aldığı dizideki gibi bir büyük bir ailede yaşayabilecek bir ruhu olmadığını da söyledi. Ebru Şahin aşk ile ilgili olarak ise 'Zeka düşkünüyüm. Hayatıma girecek kişi kesinlikle zeki olmalı. Bir kişinin duygusal zekasında bir eksiklik varsa bana çok itici gelir. Karşımdaki insanda duruş, tarz ve zeka seviyorum. Eğlenceli ve iletişime açık biri beni etkileyebilir' demişti.