Kim '' Annemin sevişme sesleriyle uyandım! ''

Kardashian kardeşlerin sansasyonel olaylarından sonra anneleri Kris Jenner da onlara katıldı. Kim Kardashian annesinin sevişme seslerinin odasına kadar geldiğini söyledi...

Kim '' Annemin sevişme sesleriyle uyandım! ''

Geçen yıl kocasıyla 23 yıllık eviliğine son veren Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner, başka bir ciddi ilişkiye acele etmediğini kızı Khloe'e güvence verdi.

Khloe annesinin kendinden 20 yaş küçük biriyle yeni ilişkisi için sorguladığında annesi ona ' Biz şu an sadece takılıyoruz, asla evleneceğimi sanmıyorum.' dedi.

Kızları tarafından evlenmesine sıcak bakılmayan Kris Jenner'a ' Kiminle istersen yat ama şu an da kimseyle evlenme!'' diye de uyarı geldi.

Kris'in aşk hayatı ailece yer aldıkları şov programından sonra herkesin diline düştü. Kylie Jenner da annesinin yeni bekarlardan olduğunu söyleyerek, ' Oyun alanlarına onu da almak lazım, ilişkilerden onun tam olarak ne beklediğini ve ne istediğini bilmiyorum aynı yaşta değiliz ve aynı düşündüğümüzü sanmıyorum' dedi.

Annesinin mesajlarını da karıştıran Kardashian kardeşler annelerinin nasıl birliktelik yaşadığını bu yolla bulmaya çalıştı. 23 yıl sonra  tekrar flört dünyasıyla tanışan anneleri için ' Birkaç ay sonra karşımıza evleniyorum diye çıkmaz değil mi? ' diye yorum yaptılar.

Bu sırada Kim Kardashian'ın bir itirafıyla herkesin ağzı açık kaldı. Kim Kardashian annesiyle sevgilisinin yatak odasından sevişme seslerini duyduğuna ve bu yüzden uyandığına yemin etti. Khloe'nin tepkisi ise, ' Bu iğrenç, görüntüleri kötüdür' oldu.

Ayrıca annelerinin boynundaki morlukları da farkeden kardeşler, "çocuk anneme izini de bırakmış" dediler fakat anneleri bu izin sevgilisiyle bir alakası olmadığını söyledi.

krisjenner.jpg


 

Yorumlar