Merve Taşkın Merve Sanay Damla Gram dondurucu soğukta bornozla poz verdi!

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomenleri Merve Taşkın, Merve Sanay ve Damla Gram'ın, dondurucu soğukta verdikleri bornozlu pozu olay oldu!

Merve Taşkın Merve Sanay Damla Gram dondurucu soğukta bornozla poz verdi!

Cesur fotoğraflarıyla ve paylaşımlarıyla gündemden bir türlü düşmek bilmeyen Merve Sanay, Merve Taşkın ve Damla Ekmekçioğlu bu kez de adından söz ettirmeyi başardı. Pamukkale travertenlerinde bornozlu fotoğraf paylaşan üçlü herkesin ağzını açıkta bıraktı. Dondurucu soğuğa aldırış etmeden poz veren üçlüden Merve Sanay, sosyal medya hesabından fotoğrafı " Charlie's Angels"  notunu düşerek paylaştı. 

SOĞUĞA ALDIRIŞ ETMEDİLER 

Paylaşımları ve çıkışlarıyla sosyal medyada adından söz ettiren Merve Taşkın, Merve Sanay ve Damla Gram dondurucu soğuğa aldırış etmeden cesur poz vermeye devam etti.

''CHARLİES ANGELS'' NOTUNU DÜŞTÜ 

Yanlarında fotoğrafçı da götüren yakın arkadaşlarve bol bol fotoğraf çektirdi. Merve Sanay sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak, " Charlie's Angels" notunu düştü.

"ARTIK BAKİRE DEĞİLİM" DEMİŞTİ

Merve Taşkın daha önce bakire olduğunu söylemişti. Birkaç ay sonra tekrar açıklama yapan Taşkın, "Artık bakire değilim, merakımdan yaptım" diyerek gündeme oturmuştu.

PİZZACIYA KAPIYI İÇ ÇAMAŞIRI İLE AÇMIŞTI

Fenomen Merve Sanay 2 hafta önce yaptığı paylaşımla herkesi şaşkına uğratmıştı. Evininin kapısına gelen pizzacıya, kapıyı iç çamaşırıyla açmıştı.

sınır tanıayan fenomenler dondurucu sogukta bornozla poz verdı

 

Yorumlar