"Merve'ye büyük ders vereceğim!"

Acun Ilıcalı, katıldığı ‪Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika adlı canlı yayın programında‬ Merve Büyüksaraç'ın iddialarına ağır bir dille cevap verdi.

"Merve'ye büyük ders vereceğim!"

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor üzerine tartışmaların ardı arkası kesilmiyor. Bu kez Acun Ilıcalı katıldığı canlı yayın programında iddialara cevap verdi.

Ilıcalı, "Ben böyle bir yarışmacıyla karşılaşmadım. Değişik bir tip. Daha sonra yaptığı röportajda ise " Açlıktan hafızamızı kaybediyorduk" diyor. Açlıktan bayıldığı görüntüler var. Bu yaptıklarını cahilliğine veriyorum. Sonra da " Bize yemek veriyorlardı" diyor. Ben 22 milyon yatırdığım bir projeyi insanları besleyerek neden tehlikeye atayım. Bu yemek yememe yarışması değil. Biz zaten başta yarışmacılara erzağını veriyoruz. Merve programa yönelik bir eleştiri yapsaydı sorun olmazdı ama bana ve ekibime iftira attı. Ona çok büyük bir ders vereceğim herkes görecek. Adli yollara başvurduk. Sonuçlarını da herkes görecek. Allah onu ıslah etsin. Bir de " Beni montajla kötü gösterdi" dedi. Sen kimsin ki seni kötü göstereceğim." diye ifade etti.
 

Yorumlar