Meryem Uzerli kaç yaşında yeni imajı takipçilerinden tam not aldı!

Meryem Uzerli kimdir? İmajını yenileyen Meryem Uzerli, sosyal medyada fotoğraf paylaştı. Takipçileri Meryem Uzeli'nin yeni imajına mest oldu!

Meryem Uzerli kaç yaşında yeni imajı takipçilerinden tam not aldı!

35 yaşında olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Hürrem Sultan karakteri ile Türkiye'ye adını duyurmuştu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde oyunculuğuyla ve güzelliğiyle büyüleyen Uzerli, "Tükenmişlik Sendromu" yüzünden Hürrem Sultan’ı canlandırdığı dizisini bırakıp Almanya'ya dönmüştü. Can Ateş'le kötü giden ilişkilerini bitirme kararı almışlardı.4 aylık hamile olan Meryem Uzerli, “Bebeğimi yok edemedim. Onu doğurmaya karar verdim” demişti. Bu nedenle diziyi bırakıp Almanya'ya gitmişti.

Bir süre ortalıkta gözükmeyen Meryem, de Chopard etkinliği için Cannes'a gitmişti. Diğer ünlü konuklarla çektirdiği pozlarını sosyal medyada paylaşan Uzerli'nin görüntüsündeki değişiklik de gözlerden kaçmamıştı.Uzerli, Adrien Brody ile çektirdiği pozunu da sosyal medyada takipçileriyle paylaşmıştı. Bu pozun ardından da dudaklarındaki değişim yine gündeme gelmişti. Birçok takipçisi bu estetik müdahaleyi çok beğenmediklerini dile getirmişti. Şimdi ise Meryem yeni imajıyla herkesin dilinde. Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, yeni imajını cesur fotoğrafıyla takipçileriyle paylaştı.Meryem bu sefer takipçilerinden tam not aldı. 

YENİ İMAJI TAM PUAN ALDI!

Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sarı saçlarına veda edip, saçlarını siyaha boyattı. Ünlü oyuncu yeni imajını cesur fotoğrafıyla takipçilikleriyle paylaştı.

 

"KADIN DENİLİNCE İLK SİZ AKLA GELİYORSUNUZ"

Instagram hesabından yeni imajını takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin paylaşımı, takipçileri tarafından on binlerce beğeni aldı. Uzerli'nin paylaşımına yorum yapan bir takipçisi, "Meryem hanım yeni imajınız o kadar çok yakışmış ki kelimelerle tarif edemiyorum." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Kadın denilince akıllara ilk siz geliyorsunuz." yorumunu yaptı.

 

Yorumlar