Nihat Doğan'dan Merve'ye destek!

Türkiye'nin fenomeni haline gelen 'Survivor'dan elenen Merve Büyüksaraç'ın açıklamalarına, önceki yıl ünlüler grubunda yer alan Nihat Doğan'da destek verdi!

Nihat Doğan'dan Merve'ye destek!

Acun Medya tarafından yapılan Survivor yarışmasında günden güne işler karışıyor. Elenen yarışmacı Merve Büyüksaraç’ın “Bize yemek veriyorlardı” ve “ Montajla istediklerini iyi ve kötü gösteriyorlar” açıkamalarının ardından Nihat Doğan da suskunluğunu bozdu.

Nihat Doğan’ın iddiası ise SMS oylamaları üzerine oldu. SMS oylamalarının güvenilir olmadığını ima eden Doğan, “Yarışmayı Derya (Büyükuncu) kazansın diye SMS olayını çıkarttılar, aslında ben birinci oldum” dedi. Aynı durumun son Survivor’da Hasan Yalnızoğlu’na da yapıldığını iddia eden Doğan, “O SMS’ler nereden geliyor, kime gidiyor, ekranda açıklasınlar, bu noter nerede?” dedi.

'Ben yemedim'

Merve Büyüsaraç’ın bize yemek veriyorlardı açıklamalarının ardından ulaşılan Nihat Doğan’a “Size de yemek verdiler mi?” sorusu yöneltildi. Konu hakkında konuşmak istemediğini söyleyen Doğan, “Ben yemedim” demekle yetindi.
 

Yorumlar