O da bir eşek arısına aşık!

Geçtiğimiz haftalarda adı evli işadamı Bülent Çavuşoğlu ile aşk dedikodularına karışan Ajda itiraf etti: "Evet, aşığım!"

O da bir eşek arısına aşık!

'Hello' dergisine 'Ajda Pekkan Private Collection' hakkında bir röportaj veren Ajda, yalnızca bu özel koleksiyon hakkında konuşmadı. Aşka ve isim vermeden yeni ilişkisine dair düşüncelerini de paylaştı.

"Evet aşığım"

İlk sorunun yeni aşkı ile ilgili olacağını bilen Ajda, kendi soruyor, kendi cevaplıyor: "Bu neşe ve pozitifliğimi illa ki bir duruma bağlamak istemiyorum. “Gözlerinizin içi gülüyor, âşık mısınız?” derseniz, “Evet âşığım” derim. Fakat bunu bir kalıba koymak istemiyorum. Çünkü bu sefer, o duruma kendimi şartlıyor gibi oluyorum. Yıllar sonra insanların seni hâlâ bu denli sevmesi ve ilgi göstermesi ister istemez kendini mutlu hissetmeni sağlıyor."

"Aşk çok güzel bir duygu"

Yeni aşkının verdiği enerjiyle ayakları yerden kesilen Ajda, "Aşk çok güzel bir duygu. İnsan bunu yakaladığı zaman mutlaka yaşamalı ve ben bu duyguya çok açığım. Benim dışarıyla hiç ilgim yok. Acaba ben tuhaf mıyım! Dışarıdakiler, normal insanlar. Ben o insanların yaşadığından çok daha farklı boyutlarda ilişkiler ve durumlar yaşıyorum. O yüzden de diğer insanların yaşadığı aşklar benim çok da farkında olmadığım durumlar ve bunları pek irdelemiyorum" diyor.

"Erkekler eşek arısı gibidir"

Bir insanın hayatla ilgili ne kadar plan yaparsa yapsın bir yerden sonra tıkanacağını ve zamanla olaylara daha kaderci yaklaşacağını söyleyen Ajda, "Bazen yanlış hesaplar yapabiliyorum. Mesela kaç kere yanlış insanlar seçtim sevgide... Ben hayatımda hep yanlış insanlar seçtim. Çünkü karşı tarafı hep kendime göre büyüttüm. şimdiyse mutlu olmak, olduğum gibi olmak ve beni böyle kabul edecek birini istiyorum. Erkekler eşek arısı gibidir. O kadar karışık ki ilişki dediğin durum; yaşamadan, gözyaşı dökmeden, kendi aptallığını ilan etmeden anlaşılmıyor" diyerek de bir nevi itirafta bulunuyor.
 

Yorumlar