Şarkıcı Hadise'yle ayrılan Kaan Yıldırım yeni imajıyla dikkat çekti

Ünlü şarkıcı Hadise ile oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım, ilişkilerini bitirmişti. Çiftin ayrılık kararı almasından sonra Yıldırım, imaj değişikliğine gitti.

Şarkıcı Hadise'yle ayrılan Kaan Yıldırım yeni imajıyla dikkat çekti

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve nikah masasına oturması beklenen Hadise-Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber gelmişti. Ayrılık kararı alan ikili, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Konuyla ilgili ilk açıklama ise Yıldırım'dan gelmişti.

Birbirlerini takipten çıktılar

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan 34 yaşındaki oyuncu, "Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum; benim 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık. Ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler..." demişti.

 "Ayrılık yaramamış"

Kaan Yıldırım, bu açıklamasından sonra yeni fotoğraflarını 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun, saçını ve sakalını uzattığı görüldü. Yeni imajını yayınladığı gönderilerle gözler önüne seren Yıldırım, takipçilerini ikiye böldü. Kimi kullanıcılar, "Olmamış" derken, kimisi ise, "Ayrılık yaramamış!" yorumunu yaptı.

 

 

Yorumlar