Seda Sayan'ın bornozlu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu!

Yemekteyiz'in sunuculuğunu yapan Seda Sayan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı bornozlu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu.

Seda Sayan'ın bornozlu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu!

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan ve bunun yanı sıra Yemekteyiz'in sunuculuğunu üstelenen ünlü şarkıcı Seda Sayan, sosyal medya hesabından son olarak yayınladığı fotoğrafla takipçilerinden yine tam not aldı. Bornozuylu halinin fotoğrafını paylaşan Sayan'ı gören herkes 'genç kızlara taş çıkartır' diyor. 

BORNOZLA POZ VERDİ

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerin başında yer alan ve Yemekteyiz'in çekimlerinden sık sık fotoğraf paylaşan 56 yaşındaki Seda Sayan bornozlu fotoğrafı ile yine takipçilerini mest etti. Güzelliği ve düzgün fiziğini her daim koruyan Sayan, makyaj yapılırken üzerindeki bornoza aldırış etmeden bacaklarını masanın üzerine uzatıp poz verdi. 

"VALLAHİ POPOMDA HİÇBİR ŞEY YOK" 

Seda Sayan geçtiğimiz günlerde, şarkıcı Aleyna Tilki ile karşılıklı göbek atmıştı. Bu anları Instagram hesabından yayınlayan Sayan'a bir takipçisi "Aman Seda poposunu ne doldurmuş" yorumunu yapmıştı. Takipçisine cevap veren Seda Sayan ise "Vallahi popomda hiçbir şey yok! Ama yine de hoşuma gitti demek ki güzel görünüyor" demişti.

 Seda Sayan'dan bornozlu paylaşım!

Yorumlar