Terim'in kızı neden saldırıya uğradı?

Ünlü teknik direktör Fatih Terim'in modacı kızı Buse Terim Bodrum'da bir eğlence merkezinin tuvaletinde saldırıya uğradı.

Terim'in kızı neden saldırıya uğradı?

Bodrum'da bir eğlencede tuvalete giden 23 yaşındaki Buse Terim ağlayarak tuvaletten fırladı ve arkadaşları paniğe kapıldı.

hurriyet.com'un haberine göre; Buse ağlayarak "İçeride bir kız üzerime saldırdı. Bana tokat attı. Şikayetçi olacağım" dedi. Buse Terim'in imdadına Atlethico Madrid'li Emre Belözoğlu'nun yeğeni Volkan Bahçekapılı yetişti. Volkan, Buse'yi güçlükle sakinleştirdi.

Fatih Terim hemen kızının yanına gittiFatih Terim olayı haber alır almaz soluğu kızı Buse'nin yanında aldı. Buse ve arkadaşlarından olayı büyütmemelerini rica etti. Buse Terim'in üzerine saldırıp tokat atan kişinin İrem Güler adlı bir genç kız olduğu iddia ediliyor. İrem Güler'in Buse Terim'e neden saldırdığı netlik kazanmadı. Söylentilere bakılırsa İrem Güler, Buse Terim'e saldırırken Emre adlı bir kişiden söz etti. Fulya Terim de saldırıya uğradığı için sinirleri bozulan kızı Buse'yi yalnız bırakmıyor.

Yorumlar