Tolga çevik kaç yaşında Tolgshow bu hafta final yapıyor!

Tolga Çevik kaç yaşında? Ekranların sıra dışı eğlence programı Cuma akşamı final bölümü ile ekrana geliyor.

Tolga çevik kaç yaşında Tolgshow bu hafta final yapıyor!

44 yaşında olan ünlü komedyen Tolga Çevik, ''Tolgshow'' adını verdiği eğlence programıyla 2 sezondur izleyiciyi kahkaya boğuyordu. ''Tolgshow'' programının Cuma akşamı final yapacağı öğrenildi. Programın bitmesine yönelik kanaldan resmi bir açıklama gelmese de  final yapmasında reyting sonuçlarının etkili olduğu düşünülüyor.  

BEGÜM KÜTÜK'Ü AĞIRLAYACAK

Ünlü komedyen Tolga Çevik,iki sezondur izleyiciyi kahkaya boğuyor. Son programında Begüm Kütük'ü ağırlayacak olan komedyen final bölümünde yine unutulmaz anlara imza atacak.

EKRAN BAŞINDAKİLERİ YİNE ÇOK GÜLDÜRECEK

Tolga Çevik final bölümünde, dokuz kız kardeş ile büyümüş kibar 'Arkadaşım' olurken, karşısına çıkan maço genç kadın (Begüm Kütük) ile yaşadığı anlaşmazlıklar ekran başındakileri yine çok güldürecek.

tolga cevık BAY BINGIL TATİLE ÇIKIYOR

İkinci perdesinde fenomen karakter Bay Bıngıl olarak karşımıza çıkan 'Arkadaşım', Karadeniz tatili için eniştesiyle birlikte yollara düşecek. Yolda hamile bir kadına yardım eden Bay Bıngıl bunun hayallerindeki tatil olmadığını fark ettiğinde iş işten geçmiş olacak.

CUMA AKŞAMI SON KEZ EKRANLARA GELİYOR

25 Film'in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt'un da yer aldığı merakla beklenen TOLGSHOW'un final bölümü 21 Eylül Cuma saat 23.30'da FOX'ta.

tolga çevikNEDEN BİTİYOR?

Programın neden bittiği ile ilgili kanaldan yada yapımcıdan resmi bir açıklama gelmezken, programın final yapmasında reyting sonuçlarının etkili olduğu düşünülüyor.

 

Yorumlar