Tuğba Ekinci içkili fotoğraf paylaşan Cem Yılmaz'a ateş püskürdü!

Yaptığı siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, arkadaşıyla içki masasında paylaşım yapan Cem Yılmaz'a ateş püskürdü.

Tuğba Ekinci içkili fotoğraf paylaşan Cem Yılmaz'a ateş püskürdü!

Yaptığı siyasi paylaşımlarla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, arkadaşıyla içki masasında paylaşım yapan Cem Yılmaz'a demediğini bırakmadı. Yılmaz'ın 2 hafta önce paylaştığı fotoğrafı kendi hesabında yayınlayan Tuğba Ekinci, ''Her gün şişe koyuyor sun hayretsin Cemcik yanlışsın'' yorumunu yaparak Yılmaz'a ateş püskürdü! 

''HAYRETSİN CEMCİK,YANLIŞSIN''

Cem Yılmaz'ın 2 hafta önce paylaştığı fotoğrafı kendi hesabında yayınlayan Tuğba Ekinci, şunları söyledi: "Duygu bozukluğu olan bipolar hastalarına yakın kişilikleri ciddiye almayın zaten, içlerinde 50 karakter vardır öyle olmasa çok karaktere giremez mizah yapamaz. Kendilerini farklı sanarlar çoğu da ilaç bağımlısıdır. Toplumsal siyasi konular bu tip insanların anlayacağı konular değildir. Alkol şişeleri dizmek nedir ergen gibi .) ne özgürlükle nede siyasetle Alakası var bu artistliklerin sadece alkolik gençlik oluna gelir yazık . Her gün şişe koyuyor sun hayretsin Cemcik yanlışsın. (Cenazelerde gülmen gibi şeyler bunlar)" Şarkıcı Tuğba Ekinci'nin bu paylaşımına Cem Yılmaz'dan henüz bir cevap gelmedi.

 tugba ekıncı cem yılmaz'a ates puskurdu!.

Yorumlar