Tüm dünya Kıvanç'ın saatlerini takacak

Dünyanın önde gelen ve dünya pazarında lider konumda olan dünya markası olan saat firması, Kıvanç Tatlıtuğ'a özel tasarım saat yapacak ve bütün dünyada satılarak.

Tüm dünya Kıvanç'ın saatlerini takacak

Türkiye’de ilk kez bir Türk sanatçı için özel olarak tasarlanan saatler, tüm dünyada satışa sunulacak.

Büyük kadranlı saatlerde dünya saat modasına yön veren tasarımları ile pazar Lideri olan Hollandalı bir global saat devi, ilk kez bir Türk sanatçı ile 3 yıllık anlaşma yaparak dünyada ilke imza attı.

Tüm dünyada satılacak

Kıvanç Tatlıtuğ ile iş ortaklığına imza atarak, dünya pazarına sunulan ve bir Türk ünlünün imzasını taşıyan Kıvanç Tatlıtuğ koleksiyonu saatlerin, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Türkiye Cumhuriyetler'deki distribütörlüğünü bir Türk firması tarafından yapılacak. Ayrıca bu özel koleksiyon tüm dünyada da satışa sunulacak.

Kıvanç Tatlıtuğ heyecanlı

Türkiye’de adına saat tasarlanarak bir ilke imza atmasının da ayrı bir önem taşıdığını dile getirdi. Bu projeden büyük heyecan duyduğunu ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ, markaya duyduğu beğeninin bu adımı atmasında önemli bir etken olduğunu, zaten severek kullandığı saatlerin arkasında kendi imzasını taşıyacak olan bu kreasyonu, gelecekte çocuklarıyla paylaşabileceği bir miras olarak gördüğünü, bu düşüncenin heyecanını daha da arttırdığını belirtti.


 

Yorumlar