Bayram makyajı için pratik tüyoları sıraladık!

Bayramda kapı kapı akraba bayramlaşmak için tempoya hazırlananlar için tüm gün boyunca makyajın yüzünüzde kalması için kalıcı makyaj teknikleri!

Bayram makyajı için pratik tüyoları sıraladık!

Malum bayram geldi çattı! Bayramda kapı kapı akrabalarla veya sevdiklerinizle bayram tatilinde bayramlaşma telaşesinde sık sık makyaj tazelemek yerine tüm gün suratınızda kalacak makyaj tüyolarını sıraladık. Kalıcı makyaj yapmak için sizin için sıraladığımız makyaj önerilerine göz atabilirsiniz.

Makyaja Hazırlanın!

Ten makyajına geçmeden önce cildinizi makyaja hazırlamak için cilt tipinize göre temizleyici ürünler kullanarak nemlendirin. Cilt tipinize göre ihtiyacınız olan nemi sağladıktan sonra makyaja geçebilirsiniz. 

Ten Makyajı

Cildinize yapacağınız ten makyajının kalıcı olmasının en önemli adımlarından biride bazdır. Cildinize uygun bazı seçtikten sonra ince yapılı fondöten uyguladıktan sonra yanaklarınıza hafif yanmış gibi göstermek için allık uygulayarak bitirebilirsiniz.

Göz Makyajı!

Göz makyajın kalıcığını sağlamak için gözlerinize baz sürün daha sonra ten renginde bir far uygulayarak üzerine nude tonlarında far uygulayabilir veya ince bir eyeliner çekerek maskara sürüp son dokunuşu yapabilirsiniz.

Yorumlar