Boyner cilt bakım günleri başladı son gün 19 Mart!

Boyner cilt bakım günleri başladı. Kozmetik sektörünün önde gelen markaları 23 Şubat -19 Mart tarihleri arasında Boyner cilt bakım günlerinde indirimli.

Boyner cilt bakım günleri başladı son gün 19 Mart!

Kozmetik sektöründe, marka ve ürün çeşitliliğinin yanısıra uzman personeliyle alışveriş deneyiminde fark yaratan Boyner, 23 Şubat’ta başlayan ve 19 Mart’a kadar sürecek Boyner Cilt Bakım Günleri ile bahara yenilerek, taptaze bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor. Boyner mağazalarında selektif ve kozmetik dünyasının trend markalarının cilt bakım uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek etkinliklerde cilt analizleri, cilt ve saç bakımı uygulaması gibi birçok ayrıcalık kozmetikseverlerle buluşacak.

Adeta bir güzellik festivali havasında geçecek Cilt Bakım Günleri’nde Boyner, soğuk kış günlerinin ciltte bıraktığı olumsuz etkilerden arınarak bahara taze ve yenilenerek girmenin ipuçlarını verecek. Güzelliğine ve bakımına düşkün kozmetik tutkunları Boyner mağazalarında cilt bakım uzmanları eşliğinde ücretsiz yüz, saç ve cilt analizleri, ten rengine uygun makyaj önerileri ve uygulamaları ile eğlenceli, farklı birçok aktivite ve sürpriz hediyelerden yararlanma fırsatı bulacak.

Lancome, Estee Lauder, Clinique, Shiseido, Dior, Clarins, Guerlain, Yves Saint Laurent, La Mer, TCA Organics, Crabtree&Evelyn, Institute Karite gibi markaların uzmanlarının katılımıyla Boyner mağazalarında 19 Mart’a kadar sürecek Boyner Kozmetik Günleri’ni kaçırmayın! Detaylı bilgi Boyner mağazalarında.

Yorumlar