Inglot Coverup & Highlight DUO: Hem kapatıcı hem aydınlatıcı

Inglot Cosmetics’in yeni ürünü Coverup & Highlight DUO satışta. Hem kapatıcı hem de aydınlatıcı olarak kullanılabilen ürünün detayları haberimizde.

Inglot Coverup & Highlight DUO: Hem kapatıcı hem aydınlatıcı
-A A+

Kusursuz bir makyajın en önemli tamamlayıcılarından ve yüze canlılık getiren kapatıcılar yani concealerlar makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Üstelik hem kapatıcı hem de aydınlatıcı olarak kullanılan ürünler pratikliğiyle tercih ediliyor. Inglot’un iki parçadan oluşan yeni ürünü Coverup & Highlight DUO, bir tarafıyla kusurları kapatırken, hafif kremsi olan diğer tarafıyla da cilde aydınlık veriyor.

Inglot Cosmetics’in yeni ürünü Coverup & Highlight DUO, küçük dokunuşlarla makyajınızı hareketlendirmenizi sağlıyor. Su geçirmeyen ve iki parçadan oluşan ürünün bir tarafı mat bitiş sağlayan yüksek kapatıcılık seviyesine sahip concealer, diğer tarafı ise cilde aydınlık veren hafif kremsi yapıda aydınlatıcıdan oluşuyor.

CİLT TONUNU EŞİTLİYOR 

Yüzün renk dengesini sağlayan ve kusurları kapatan concealer cilt tonunu eşitliyor.

Kullanışlı aplikatörünün ucunda bulunan süngeri sayesinde göz altı ve kapatılması gereken diğer alanlarda kolay ve ince uygulamaya olanak tanıyor.  Safran özütüyle zenginleştirilmiş hafif ve kremsi bir yapısı bulunan kapatıcı, çizgilenme yapmıyor, gözenekleri tıkamıyor. E vitamini, emollient (yumuşatıcı) ve edelweiss çiçeğinin kök hücrelerinden oluşan zengin içeriğiyle cildi yumuşatıp nemlendiriyor.

İnglot duo

OFİSTE, ÖZEL DAVETLERDE VE SEYAHATLERDE RAHAT KULLANIM

Yüzünüze canlılık getiren ve bakışlarınıza ışıltı katacak HD pigmentlerle dolu aydınlatıcı ise, doğal, ışıltılı bir bitiş sağlıyor. İnce fırçasıyla yanaklara, kaş kemiğine ve üst dudaklara rahatlıkla uygulanabiliyor. Safran özütü cildi nemlendiriyor. Coverup & Highlight DUO kullanışlı ve minimal ambalajı sayesinde de her türlü kozmetik çantasına rahatlıkla sığabiliyor. Cilt tonlarına göre 5 ayrı çeşidi bulunuyor. 

Inglot Hakkında: Przemysl'in küçük bir kasabasında 1983 yılında kurulan INGLOT Kozmetik, şimdilerde renkli kozmetik dünyasının önde gelen üretici firmalarından biridir. INGLOT, yoğun ve canlı renkler ile son teknoloji bilimsel ürünleri bir araya getirmeyi başarmıştır. Geniş renk yelpazesi ve etkileyici ürünler INGLOT'un kalabalık içerisinde göze çarpmasını sağlayan bir faktördür. 600 farklı çeşidin bin 500'den fazla rengi bir araya getirdiği dudak ürünleri, 600 göz ürünü ve 300'den fazla yüz ürünün yanı sıra 400' e kadar varan oje tonu ile çok zengin bir koleksiyondan oluşmaktadır. INGLOT hükümdarlığında bulunan cevherler herhangi bir güzellik ihtiyaçlarını karşılayan ve her zevke hitap edebilen geleneksel tasarımlı paletlerden seçme özgürlüğü sunan Freedom Sistemi ve oksijen ve su- buhar geçirgenliği garantisini sunan devrim niteliğindeki O2M Nefes Alabilen ojeler kendisi üne kavuşturmaktadır. Sadece modaya uygun ve iyi görünme amaçlı olmayıp ayrıca sağlık sebepleri ile de ortaya çıkarılan O2M Ojeler güzel görünümlü tırnakların yanı sıra daha sağlıklı ürün kullanımına da teşvik etmektedir. Amerika, Rusya, Fransa, İngiltere, Almanya, Güney Afrika ve Ortadoğu ülkeleri gibi dünyada 50'den fazla ülkede 700 civarında aktif satış noktamız bulunmaktadır. SIBA Kozmetik Limited Şirketi, INGLOT markasına bağlı olarak Türkiye'de kurulmuş bağlı bir şirkettir. Yaklaşık bir senedir Inglot markasını başarılı bir şekilde tekrar Türkiye'ye getirmektedir.