Yaz makyajı nasıl olur yazın kullanılacak fondötenler hangileridir en iyi fondöten markaları

Yaz makyajının olmazsa olmazı fondöten seçimini nasıl yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Yaz makyajı nasıl olur yazın kullanılacak fondötenler hangileridir en iyi fondöten markaları
-A A+

Hepimiz cildimizde ufak rütuşlara ihtiyaç duyuyoruz, yaz sıcağında makyaj yapmak dünyanın en zor şeylerinden biri olsada her kadının vazgeçilmezi. Peki yaz fondötenini nasıl seçmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Yaz sıcaklarına uygun, cildinizi yormayacak, hafif bir fondötene ihtiyacınız varsa haberimiz tam size göre! Mutlaka okumanızı öneririz...

CHANEL

Vitalumiére Aqua Ultra Light Skin Perfecting Makeup SPF15

Formülü Oil-Free, SPF15 içeriyor ve özel tasarlanan yapısıyla gözenekleri asla tıkamıyor. Küçük bir miktarıyla ideal kapatıcılık ve kalıcılık sunan fondöten en sıcak yaz günlerinde yanınızda olacak.

MAKEUP FOREVER

Water Blend Face&Body Foundation


Özel formülünün %80i sudan oluşan Makeup Forever Water Blend Fondöten waterproof özelliğiyle hem yüz hem vücutta kullanılabilirken cilde ışıltılı bir bitiş veriyor.

DİOR

Diorskin Airflash Spray Foundation


Dior AirFlash sprey fondöteniyle Air Brush makyajın pürüzsüzlüğüne kolayca ulaşabilirsiniz. Kapatıcılığı uygulama şekline göre değişen yarı nemli bitişli fondöten yaz günlerinde aradığınız hafif etkiyi cildinize sunuyor.

NARS

Velvet Matte Skin Tint SPF 30


SPF30 içeriği, yağsız formülü ve yumuşak mat bitişiyle dikkatimizi çeken fondöten kadife bitişiyle cildinizi doğal görünümünü bozmadan düzeltip canlandırıyor.

ESTEE LAUDER

Double Wear Light Stay-in-Place Makeup


Transparan formülü istenilen miktarda uygulamayla orta kapatıcılığa dönüşen bu ultra hafif waterproof fondöten tüm bunları başarırken cildinize doğal bir bitiş veriyor.