Forever New tatil koleksiyonunda neler var koleksiyon ne zaman çıkıyor?

Forever New, 23 Nisan’la birlikte uzayan hafta sonu tatili için dört günlük alışveriş maratonu başlatıyor...

Forever New tatil koleksiyonunda neler var koleksiyon ne zaman çıkıyor?

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, 23 Nisan ile birlikte uzayan hafta sonu tatilini çok özel bir kampanyayla karşılıyor. 20 - 23 Nisan tarihleri arasında geçerli kampanyada, forevernew.com.tr’deki tüm ürünler yüzde 10 indirimle moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor.Mağazalardan sezon ürünlerini almayı tercih edenler ise 10 kat Paropuan kazanıyor.

Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New bu defa, ilhamını doğadan alan renk ve tasarımlara yer veriyor. Silüetlerde rahat, yumuşak ve akışkan bir etki bırakan giysiler, doğal ketenler ve pamuklu kumaşlar ile birlikte uçuş uçuş bir görünüme bürünüyor. Sulu boya desenli elbiseler, sofistike tasarımlı tulumlar, güpür, fiyonk ve fırfır detaylı romantik parçalar ve kabarık balo elbiseleri ise kadınları özel günlerin yıldızı yapıyor.

ELEGAN STİL

İlkbahar - Yaz koleksiyonlarındaki mercan, pastel pembe, bebek mavisi ve optik beyaz tonları, Forever New kadınlarına ferah bir görünüm kazandırıyor. Yaprak ve çiçek baskılarının hakim olduğu tropikal tonlar ise bir doğa tablosunun büyüleyici güzelliğini sunuyor.

Forever New’un bu zarif hikayesi her zaman olduğu gibi gösterişli bir sonla tamamlanıyor. Parlak halkla küpeler, saten bantlı topuklu ayakkabılar, platform topuklar, hasır şapkalar ve hacimli çantalar, şehirli kadınların güçlü tarzını ön plana çıkarıyor.

Yorumlar