LC Waikiki'nin 2017-2018 yeni sezon ayakkabı koleksiyonu

LC Waikiki, yeni sezonda günün hareketli temposuna uyum sağlayan ayakkabı modelleriyle moda severlerin karşısına çıkıyor.

LC Waikiki'nin 2017-2018 yeni sezon ayakkabı koleksiyonu

Sezonun öne çıkan trendlerinden uygun tasarımların yer aldığı LC Waikiki ayakkabı koleksiyonu spor, şık ve abiye modelleriyle hem kadınlara hem de erkeklere geniş seçenekler sunuyor.

LC Waikiki’nin yeni sezon ayakkabı koleksiyonunda yeni trendler öne çıkıyor. LC Waikiki'de yeni sezonun nabzına ayak uyduran bir çok ayyakkabı modellerini bulabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan sezonun modası dolgu topuklar, kadifeler, kadınlara hem gece hem gündüz şıklığı yakalama fırsatı sunuyor. 

Dış yaşantınızda olduğu kadar evinizde de moda ve rahatlığı bir araya getirmenize yardımcı kaliteli, tarz modeller, sıcacık renkler ve şık tasarımı bir arada bulabilirsiniz. Koleksiyondaki spor modeller günün her saatinde konforlu adımlar için tasarlandı. Tüm zamanların klasiği babetler geniş renk seçenekleriyle koleksiyonun olmazsa olmazları arasında… Parlak detayların kullanıldığı ayakkabı modelleri günümüzün modasını sokağa taşıyor.

Erkekler için de birbirinden şık modellerin yer aldığı LC Waikiki ayakkabı koleksiyonunda, gün boyu rahat adımlar sunan seçenekler öne çıkıyor. Siyah, kırmızı, haki ve lacivert tonlarında birbirinden farklı renkleriyle ayakkabı modelleri kombinlerin tamamlayıcısı olacak. Bilekli modeller spor tarzlara hitap ederken, spor ve klasik modeller ister takım elbiselerle ister günlük kombinlere eşlik ediyor.

LC Waikiki'nin dikkat çeken yeni sezon ayakkabı modelleri, aradığınız şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Kategoriler içerisinde ayakkabı modelleri modanın nabzını tutan birçok ürün modeline ulaşabilirsiniz.

Yorumlar