Metalik makyaj nasıl yapılır?

Günümüzde makyaj malzemelerine ödediğimiz yüklü miktardaki kozmetik ürünlerle makyaj çılgınlığı tam gaz devam ediyor!

Metalik makyaj nasıl yapılır?

Son zamanlarda makyaj bloggerları sayesinde birbirinden farkı, çeşit çeşit makyaj yöntemleri öğrenip cildimizde uyguluyoruz. Son zamanların trend makyajı haline gelen 'Metalik makyaj' sadece gözlerde değil aynı zamanda dudaklara da uygulayarak minimalist bir görünüm elde ediyorsunuz. Bu sezon da hem dudaklarda hemde gözlerde sık sık metalik renkleri görmeniz mümkün olacaktır!

Bu kış, 'Grunge' tarzda metalik farlar ve metalik rujlar ile sizde tarzınıza tarz katabilirsiniz. Aynı zamanda gece dışarı çıkarken gece makyajınızı metalik farlar ve rujları kullanarak olağanüstü bir şıklık elde edebilirisiniz.

Günlük yaşamınızda bu cildinize metalik makyaj uygularken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir taneside hem metalik ruj hemde far uygularsanız göz yormanıza neden olabilir, bu nedenle dudağı patlatırken gözleri sade bırakmanız daha iyi görünmenize neden olacaktır. Günlük yaşamınızda metalik renkler kullanmak istiyorsanız bu tonları olabildiğince toprak tonlarında tercih etmeniz ideal olacaktır.

metalik makyaj

Yorumlar