Bayram alışverişi nasıl ucuza getirilir işte ipuçları...

Bayram yaklaşırken heyecanı ile birlikte yapacağımız masraflarda çok önemli. Size vereceğimiz önerilerle bayram alışverişinizi yarıya indirebilirsiniz...

Bayram alışverişi nasıl ucuza getirilir işte ipuçları...

Bayram yaklaşırken heyecanı ile birlikte yapacağımız masraflarda düşünülmeye başlar. Size vereceğimiz önerilerle birlikte alışverişinizi daha ucuza getireceksiniz. Bayram demek; birlik, beraberlik demek, sevdiklerimizle bir araya gelmek demek. Bayramların olmazsa olmazı ailenizi bayram sofralarında ağırlamak onlara güzel sofralar yemekler hazırlamak ve tabi ki çocuklarınıza yeni bayram kıyafetleri almak onları mutlu etmek. Bayram için yapılan alışverişler genellikle son günlere bırakılır. Dolayısıyla mekanlar her zamankinden daha kalabalık olur ve ürün çeşitleri yoğun satın almalar neticesinde azalır. O nedenle bayram alışverişlerinde mümkün olduğunca erken davranmakta fayda var. Şimdi tassaruflu bayram alışverşinin ipuçlarını sıralayalım... 

İndirimler

İndirimleri takip etmek bayramda güzel fikir. Bayram nedeniyle bazı marketlerde gerçekleşen indirimler sayesinde, ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlı alabilirsiniz.

Alışveriş

Kapınızı bayramı kutlamak için çalan ya da evinize misafir olarak gelen çocuklara şeker vermeden olmaz! Şeker alışverişi toptan yaparak tassaruf edebilirsini. 

Tatlı tercihi

Misafirliğe giderken ya da misafir ağırlarken illa çok pahalı tatlılar tercih etmenize gerek yok. Daha uygun tatlılar alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Tassaruflu giyim

Giyim konusunda kurtarıcı olan e-ticaret siteleri! Mağaza fiyatından daha uygun satış fiyatları ile satışa sunulan ürünler sayesinde daha tasarruflu bir alışveriş yapabilirsiniz. Denemeden almam diyenler için gardırobunuzda bekleyen bir giysi varsa bu bayramda onu giyebilirsiniz. 

Hediyeler

Bayramda bir çok kişiye ziyarette bulunacaksınız ve çok sayıda hediyeye gerek duyacaksınız. Hediyeleri de toptan alarak önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz.

Yorumlar