Cildi güzelleştiren kahvaltı pırıl pırıl bir cilde sahip olmak için...

Cildi güzelleştiren kahvaltı nasıl olmalı? Cildine önem verenler buraya! Bu kahvaltı cildi güzelleştirip pürüzsüz görünmesini sağlıyor! İşte hazırlanışı!

Cildi güzelleştiren kahvaltı pırıl pırıl bir cilde sahip olmak için...

Cildinin pürüzsüz görünmesini isteyenler buraya! Cilt güzelleştiren kahvaltıyı hiç duydunuz mu? Güzel bir cilde sahip olmanın sırrı bu kahvaltıda! Peki cildi güzelleştiren kahvaltı nasıl olmalı? Malzemeleri neler? Nasıl hazırlanır? İşte cilt güzel bir cilde sahip olmak isteyenler için enfes bir kahvaltı önerisi! 

MALZEMELER: 

1 kase 200 ml yoğurt, 1 tatlı kaşığı kakao nibi, 1 tatlı kaşığı maca kökü tozu, 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı, 1 tatlı kaşığı kabuklu susam, 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu tozu, 10 adet goji berry, 1 çay kaşığı maqui berry

YAPILIŞI:

Erimiş haldeki hindistancevizi yağına kako nibi, susam ve gojiberry ilave edilip karıştırılır. Bu işlemden sonra tüm malzemeler yoğurda ilave edilip karıştırılır, sabah kahvaltısı yerine tüketilir.

Sağlıklı gıdalardan oluşan bu süper kahvaltı cildiniz için gerekli pek çok vitamin ve minerali karşılamakla kalmayıp, yüksek antioksidan bileşenleriyle yaşlanma karşıtı etki gösterecektir. Besleyici ve doyurucu etkisiyle aynı zamanda kilo kontrolüne destek olacaktır.

Yorumlar