Streç filmle zayıflama nasıl yapılır hayal ettiğiniz görünüme kavuşun!

Streç filmle zayıflama nasıl yapılır? Kısa sürede beli bir ölçüde zayıflamak istiyorsanız bu yöntemi mutlaka deneyin! Hayal ettiğiniz görünüme kavuşacaksınız!

Streç filmle zayıflama nasıl yapılır hayal ettiğiniz görünüme kavuşun!

 Kilo vermek için birçok yol deniyorsunuz. Fakat ne kadar verirseniz verin, bölgesel yağlardan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Hemen karamsarlığa kapılmayın! Size önereceğimiz bu fikirle kısa süre içerisinde belirli bir ölçüde zayıflayacak, dilediğiniz görünüme kavuşacaksınız. Zayıflamak istediğiniz noktaya streç film sararak o bölgedeki yağlarınızdan kurtulmak mümkün. Peki streç filmle zayıflamak nasıl olur? İşte streç filmle zayıflama hakkında tüm merak edilenler haberimizde! 

STREÇ FİLM SARARAK KISA SÜRE İÇERİSİNDE ZAYIFLAYIN 

Günümüzde tercih edilen zayıflama şekillerinden biri de, bel bölgesine streç film sararak zayıflamadır. Bu yöntem kısa süre içerisinde birkaç cm incelmenizi sağlıyor. Belinize sardığınız streç filmle, fazla kilolarınızdan kurtularak daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu yöntemi uygularken tek yapmanız gereken ise bol bol su tüketmek. 

ZAYIFLAMAK İSTEDİĞİNİZ BÖLGEYE SARIN 

Bu yöntemle zayıflamak için yapacağınız şey aslında çok basit. Streç filmi zayıflamak istediğiniz noktaya sararak işe başlayın.Hareket ettiğinizde bölge, terleyeceği için, kısa sürede buradaki yağların yakılmasını sağlayacaktır. Özellikle bu işlemi spor yaparken yapmanızı tavisye ediyoruz. Böylece yağ yakım hızı iki katına çıkacaktır. Burada tekrar tekrar hatırlatmak istediğimiz bir husus var ki o da şudur. Zayıflama esnasında bol su içmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. . Terleme yoluyla kilo verilen bu yöntemde vücudunuz sıvı kaybedeceği için bol bol su içilmesi gerekiyor. Birçok uzmanın ve diyetisyenin önerdiği bir yöntem olan streç filmle zayıflama yöntemi ile etkili bir biçimde kilo verebilirsiniz. Streç filmle zayıflama için gerekli malzemeler şunlar:

MALZEMELER: E vitamini yağı, kakao yağı, streç film, deniz tuzu veya çekilmiş kahve

YAPILIŞI:

İşlemi uygulamak istediğiniz bölgeye önce E vitamini ile masaj yapın, sonrasında aynı bölgeyi çok sıkı olmayacak bir biçimde streç film ile sarın. 1-2 saat bu şekilde bekleyin ve sonrasında streç filmi çıkarın. Uygulama yaptığınız bölgeye tuz ya da kahve ile peeling  yaparcasına masaj yapın. Sonrasında aynı bölgeyi yıkayın ve nemlendirici sürün.

AŞIRI TERLEMEDEN DOLAYI VÜCUDUNUZ SUSUZ KALABİLİR!

Bu yöntemle zayıflamanın bir zararı bulunuyor. O da şudur ki streç film, aşırı terlemeden dolayı vücudunuza zarar verebilir. Bu yöntemi uyguladığınızda vücudunuz kuruyacak ve bir yandan da sıvı kaybına neden olabilecektir. Bunun için bu işlem ile birlikte günde en az 2 litre su tüketimi yapılmalıdır. Streç filmle zayıflamanın neden olabileceği diğer bir zarar ise terlemeye bağlı bir biçimde kan hacminde azalma meydana gelmesidir. Bu durum da hücrelere daha az oksijen taşınmasına neden olacağı için vücutta oksijen açığı çıkarabilir. Bu yöntemi uygularken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Halsizlik, baş dönmesi,zayıflama gibi etkiler görülebilir. Bu durumun çok şiddetli olması kişinin komaya girmesine dahi yol açabilir.

 

 

Yorumlar