Yazın tatile çıkarken bavulda olması gereken 4 temel eşya!

Yaz tatili sezonunu açanlar için bavula koyulması gereken 4 temel kurtarıcı parçayı bir araya getirdik! Tatilde keşke şunu da alsaydım dememek için dikkat!

Yazın tatile çıkarken bavulda olması gereken 4 temel eşya!

az mevsiminde tatil sezonunu açanlar için bavulunuzda olması gereken parçalar konusunda tereddüt yaşıyorsanız sizin için tatile çıkarken yanınıza mutlaka almanız gereken parçaları bir araya getirdik. Tatilinizde ''Keşke yanıma şunuda alsaydım'' dedirtmeyecek 4 temel parçayı sıraladık! Tatil modasına uyum sağlamak için bavulunuzda olmazsa olmazı oynayacak 4 önemli parçaya göz atarak yanınıza almanız gereken eşyalara göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz!

Yaz Tatiline Giderken Alınması Gereken Eşyalar Neler?

Yaz tatilinde sizin kurtarıcınız olacak eşyalar ile tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Bavulunuzu gereksiz eşyalarla doldurup kendinize gereksiz eşyaları yük yapmak yerine doğru parçalarla kombin oluşturarak tatile çıkabilirsiniz. Tatile çıkarken bavulunuza kalacağınız gün sayısını ve gideceğiniz yerin koşullarını göz önünde bulundurmak size yardımcı olacaktır. İşte elmaelma.com olarak bir araya getirdiğimiz tatil bavulunuzun olmazsa olmaz 4 temel parçası!

Hasır Şapka! Yaz tatillerinin olmazsa olmazı olan hasır şapkalar hem sizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olacak hem de kavurucu yaz sıcaklarından koruyacaktır. Hasır şapka hemen hemen her kıyafetinizle kombin yapabilir hem de yazı yansıtan en şahane aksesuardır. 

Kot Kombin Kıyafetler! Kot kombinleri her dönemin trendleri arasında yer alıyor. İster pantolon ister tulum veya elbsie olarak yanınıza alabileceğiniz kot kıyafetler ile spro veya şık bir duruş sergileyerek kurtarıcı parçalardan biri olacaktır. 

Beyaz Tshirt! Beyaz Tshirt bavulunuzun olmazsa olmazıdır. Her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz beyaz tshirt kot şortlarınızla veya düz mini bir etekle kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Güneş Gözlüğü! Her ne kadar 4 mevsimde de kullanılması gereken bir aksesuar olsa da güneş gözlüğü genellikle yaz ayarında daha çok kullanılıyor. Tatile çıkarken en nihayetinde yanınızdan ayrımamanız gereken akseusarlardan biri de güneş gözlüğüdür. Modadan ziyade göz sağlığınız için kurtarıcı olan güneş gözlüğünüzü gözünüzden çıkarmayın ve yanınızdan asla ayırmayın!

Yorumlar