Ayak kokusu nasıl giderilir sirke dökerseniz...

Ayak kokusu nasıl giderilir? Evde uygulayacağınız bu basit yöntemle ayak kokusunu giderebileceksiniz. İşte ayak kokusunu gidermenin kolay yolu!

Ayak kokusu nasıl giderilir sirke dökerseniz...

Ayak kokusu büyük küçük dinlemeden hemen hemen herkesin problemi arasında yer alıyor. Ayka kokusu ter bezlerinin aşırı derecede çalışmasından ya da hormon bozukluğundan kaynaklanabiliyor. Ayak kokusundan rahatsız olan kişiler sürekli olarak ayaklarını yıkamakta ya da düzenli olarak ayak bakımı yaptırmaktadır. Fakat bazen bunlar bile işe yaramayabiliyor. Bu nedenle ayak kokusunu gidermenin kolay yolunu sizler için hazırladık. Peki ayak kokusu nasıl giderilir? İşte evde uygulayacağınız kolay yolla ayak kokusu giderme yöntemi! 

AYAKLARINIZI ÜZÜM SİRKESİYLE YIKAYIN 

Yapmanız gereken tek şey geniş bir leğenin içerisine sıcak su doldurmak ve içerisine yarım litre organik üzüm sirkesi dökmek. Bu suyun içerisinde ayaklarınızı yarım saat bekletin. Bununla beraber hem ayaklarınız rahatlayacak hem de ayak kokunuzun girriğini göreceksiniz. Bu uygulamayı haftada 2 kere uygularsanız ayak kokusu sorunundan kökten kurtulabilirsiniz. 

 

 

Yorumlar