Bacakları incelten kür tarifi istediğiniz görünüme kavuşacaksınız!

Bacakları incelten kür tarifi nelerdir? İncecik bacaklara sahip olmak hayal değil! Bu kürü uygulayarak istediğiniz görünüme kavuşacaksınız! İşte tarifi!

Bacakları incelten kür tarifi istediğiniz görünüme kavuşacaksınız!

Bacaklarının kalın olmasından şikayetçi olanlar buraya! Spor yapmadan da bacaklarınızı inceltebileceğinizi biliyor muydunuz? Evde uygulayacağınız basit malzemelerle kısa süre içerisinde bacaklarınızı inceltebilecek, istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Peki bacakları incelten kür tarifi nedir? İşte malzeme listesi ve hazırlanışı ile bacak incelten kür tarifi! Mankenlerdeki gibi kusursuz bacaklara sahip olmak istiyorsanız mutlaka denemenizi öneriyoruz.

MALZEMELER: 

1 tatlı kaşığı pul biber,1 tatlı kaşığı zeytinyağı,1 tatlı kaşığı toz zencefil,1 tutam maydanoz,1 çay kaşığı çörek otu, 50 gram kadar yağsız lor peyniri

HAZIRLANIŞI: 

Yukarıda bahsedilen malzemelerin geneli ödem atan ve yağ yakan özellikleriyle biliniyor. Dolayısıyla bu faydalı besinlerden yararlanabilmek için salatalarda tüketebilirsiniz. Başta garip bir tat gelse de yağ yakımını ciddi bir şekilde etkilemektedir.

 

 

Yorumlar