Ön sevişme nedir birbirinizin kokusunu alın ten uyumu önemli!

Kadını ve erkeği cinselliğe en iyi hazırlayan adımlardan biri de ön sevişmedir. Peki ön sevişme nedir, nasıl başlar? İşte tüm merak ettikleriniz...

Ön sevişme nedir birbirinizin kokusunu alın ten uyumu önemli!

Cinsen ilişkiye çiftleri en iyi hazırladan adımlardan biri de ön sevişmedir. Ön sevişme kadın ve erkek için cinsel ilişki öncesi en temel adımlardan biri! Her ne kadar bazı çiftler ön sevişmeyi es geçse de aslında cinselliğin hazzını arttıran ön sevişmedir. Peki ön sevişme nasıl başlar, ön sevişme nedir? İşte asıl sorunun cevabı...

BİRİBİRİNİZİN KOKUSUNU ALIN TEN UYUMU ÖNEMLİ!

Herkesin kişiliğini ifade eden bir ten kokusu vardır. Ön sevişmede hisler ön plandadır ve hislerinizi kuvvetlendirmek için birbirinizin kokusunu alarak sevişmeye yön vermektir. Ufak dokunuşlarşa partnerinizle birbirinizin mahrem yerlerini kokalayarak ufak öpücükler bırakın.

DOKUNMAKTAN ÇEKİNMEYİN!

Partnerinizle biribirinizi cinselliğe hazırlamak ve ön sevişmeyi kuvvetlendirmek için birbirinizin bedenini ufak dokunuşlarla hissedin! Böylelikle tam anlamıyla partnerinizi ve kendinizi cinselliğe hazırlamış ve hoşlandığınız dokunuşları keşfetmiş olursunuz!

ÇIKAN SESLERE KULAK VERİN

Ön sevişme esnasında partnerinizin size söyleyeceği ya da itiraf edeceği bazı konular olabilir. Bu yüzden çıkan seslere kulak verin ve sevişme esnasında nelerden hoşlandığını sorun. Ön sevişmenin olmazsa olmazı konuşmaktan geçiyor!

IŞIKLAR KAPANMASIN!

Birbirinizin bedenine dokunurken ışığı tamamen kapatmak yerine loş hale geitirin. Böylelikle birbirinizde en beğendiğiniz yeri görebilirsiniz. Her ne kadar 3 çiftten biri ışığı kapatmak istesede bunu alışkanlık haline getirdiğinizde vazgeçilmeziniz olacak!

Yorumlar