Zenginseniz ve lüks arabanız varsa sıradaki av siz olabilirsiniz!

Ali Ağaoğlu'yla tanıdık onu. Şimdilerde ise ışık hızıyla sevgili bulmasını konuşuyoruz. Sabah başka kucak, akşam başka kucak! Bir nefes alsaydın bari....

Serpil Portakal

Zengin sevgili bulup günü gün etmek bir meslek olsaydı Duygu Su Gülpınar patroniçe olurdu.

Neden mi bu iddialı giriş?

Kendisini uzun zamandır takip ediyorum.

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi olarak hayatımıza giriş yaptığında, onun imkanlarından yararlanan ve diğerleri gibi miladı dolduğunda esamesi bile okunmayacak bir kızcağız olarak tanıdık.

Ama o bizim tahminlerimizi boşa çıkarmak şurada dursun resmen kendini aştı. 

Her anını sosyal medyasından takipçilerine an be an paylaşan Duygu Su Gülpınar, birden uzun bir sessizliğe büründü. Herkes neler olduğunu merak ederken kendi yaşlarına uygun bir gençle sevgili olduklarını dünya aleme ilan etti. 

Her şey tam da böyle başladı.

Meğer Ali Ağaoğlu'yla yaşadığı hayat sadece fragmanmış!

Meraklı kişiliğim hemen bir araştırma yapmaya itti beni. 

Acaba Ali Alioğlu ile ne zaman ayrıldılar?

Acaba Bigutay Deligöz'le ne zaman ve nasıl tanıştılar?

Kısacası kafamda deli sorular...

Öncelikle yeni ilişkisinin ne zaman başladığını öğrenmem lazım diyerek kolları sıvadım. O noktada sağolsun Bigutay Deligöz'ün İnstagram hesabı çok yardımcı oldu.

Takip edenler bilir. Duygu Su Gülpınar akşamları Ali Ağaoğlu'nun eğlence mekanına çok sık takılıyordu. Ne hikmetse Bigutay beyde hep onun olduğu günlerde o mekanda. Üstelikte istek yaptığı parçalar çok manidar 'Su gibi' şarkısı mesela...

İşte bu noktada aklıma gelen ilk şey, Ali Ağaoğlu'nun aldatılıp aldatılmadığı oldu. Çünkü ayrılığı 2 ay sonra öğrendik. Nasıl bir fırtına yaşandı da Duygu Su Gülpınar, sosyal medyadan elini eteğini çekti ve aylar sonra ancak yeni aşkını duyurabildi.

Eğer ortada aldatma varsa Ali beyin tüm imkanlarından yararlanıp başka birini bulmanın dünyadaki karşılığını siz düşünün.

Bigutay Deligöz'le olan aşkı ise benim tarafımdan yüzde yüz onay almış bir ilişkiydi. İkili olarak çok yakıştırıyordum. Ali Ağaoğlu ile olan ilişkisinde bu kadar güldüğünü görmediğiniz Duygu Su Gülpınar, resmen ağzı kapanmayan birine dönüşmüştü. Herşey güllük gülistanlık giderken bir şok dalgasıyla daha sarsıldık.

Bir avm'de arkadaşımla ilişkiler üzerine konuşurken 'favori çiftimin Duygu Su Gülpınar-Bigutay Deligöz olduğunu' söylediğimin ertesi günü ayrıldılar.

Resmen maşallah dediğim 10 gün yaşamıyor.

Ama bu ayrılıkta da bir tuhaflık vardı. Öğle saatlerine kadar yine normal aşk dolu paylaşımlar yapılırken akşam saatlerinde Duygu Su Gülpınar'ı başkasının kollarında gördük. 

Aynı Ali Ağaoğlu'ndan ayrılıp yeni aşka başladığını duyurduğunda Bigutay beyin kollarında olduğu gibi. Bu sefer figüran başka biriydi.

Hayatımıza bu kez Reşit Bozkurt isimli bir bey girdi. Nedir necidir derken pek çok haber çıktı hakkında. Evli olduğu bile söylendi. Kendisi bizzat bu iddianın doğru olmadığını açıkladı. 

Reşit beyin sabah başkasının yatağından çıkan bir kadına akşam bu kadar çabuk sarılabilmesine şaşırmadım diyemem. Başka kucaktan sana koşan, senden de başkasının kucağına kolaylıkla koşar bunu unutma.

Ali Ağaoğlu, Bigutay Deligöz, Reşit Bozkurt...

Bu üç beyin ortak yönleri; zengin olmaları ve lüks otomobillere binmeleri.

Zengin erkeklerle birlikte olup hiç bir işte çalışmayarak hayatını yaşayıp, tatilden tatile gitmek...

Ne güzel dünya!

Şimdi anladınız mı giriş kısmındaki iddialı sözümün nedenini. 

Merak ediyorumda bir sonraki avı kim olacak?

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar