DenizBank'tan kısacık bir yarışma

DenizBank’ın geleneksel hale gelen ve bu yıl ikincisini düzenlediği kısa film yarışmasıyla içindeki yönetmeni ortaya çıkartmak isteyen genç sinemacılara fırsat tanınıyor.

DenizBank'tan kısacık bir yarışma

denizbank.jpg“Gençlik Bankacılığı” ile Türkiye’de genç nüfusa yönelik ürün ve hizmetler konusunda farklılaşan DenizBank, geleneksel hale getirdiği ve bu yıl ikincisini düzenlediği kısa film yarışmasıyla yetenekli film yönetmenleri arıyor. “Bana Geleceğin Bankasını Anlat” temalı kısa film yarışmasında genç yönetmenler hünerlerini sergileme fırsatı bulacak.

Büyük ödül 15 bin TL

'Bana Geleceğin Bankasını Anlat” konulu kısa film yarışmasının büyük ödülü 15 bin TL, ikincilik ödülü 10 bin TL ve üçüncülük ödülü de 10 bin TL olacak. Yarışmaya katılacak genç yönetmenler; gelecekte nasıl bir banka hayal ettiklerini, gelecekte hayal ettikleri bankada almak istedikleri hizmetleri, bankacılıkta gelecekte kullanılan araçları ve yapılmak istenen işlemleri vurgulayacak. Son başvuru tarihinin 1 Kasım 2011 olduğu yarışmada, yönetmenler filmlerini http://www.facebook.com/DenizBank adresi üzerinden yükleyecek.

Gençlere yönelik hizmetlerimiz gelişecek

Düzenledikleri kısa film yarışmasıyla ilgili açıklama yapan DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcı Gökhan Ertürk şunları söyledi: “DenizBank gençlerin her zaman yanında olan bir kurum oldu. Geçtiğimiz yıl Paso markası altında gençlere yönelik ürün ve hizmetlerimizi aynı çatı altında topladık. Yarınlarımızın teminatı olan gençlere yönelik çözümlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Artık gelenekselleşen kısa film yarışmamız da gençlerimizin kendilerini sanatla ifade etmelerine yardımcı oluyor. Yine çok yaratıcı ve geleceğin bankası ile ilgili inovatif fikirleri de içinde bulacağımız, ufkumuzu genişletecek filmler izleyeceğimizi düşünüyorum. Gençlerimizin, teknoloji ve bankacılık hizmet modellerini birleştirerek çekecekleri; geleceğin bankasından hangi tip ürün ve hizmetleri, hangi ortamlarda ve nasıl almak istediklerini yansıtacakları filmleri merakla bekliyor ve hepsine başarılar diliyoruz.'

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye: http://www.denizbank.com/kisa-kisa/denizbank-film-fest-2.aspx adresinden ulaşılabiliyor.

Yorumlar