Jude Law ve Tülin Şahin aynı filmde!

Tülin Şahin, her yıl dünyanın en ünlü isimleriyle çekilen İngiliz yapımı 'barış günü' belgeselinde, aktör Jude Law ile beraber kamera karşısına geçecek.

Jude Law ve Tülin Şahin aynı filmde!

Tülin Şahin'in, oynayacağı belgeselde önceki yıllarda Elton John, Vanessa Paradis, David Beckham, Angelina Jolie, Annie Lenox, Marc Jacobs gibi isimler yer almıştı.

Tülin Şahin'in Türkiye'yi uluslararası çapta en iyi temsil eden isim olduğunu söyleyen belgesel yönetmeni ve Peace Day Kuruluşu'nun yaratıcısı Jeremy Gilley, "Kariyerine baktığımızda Tülin'in çok doğru bir isim olduğunu gördük. O global ve örnek bir genç. İnsanlar onun söylediği şeyleri dinliyor. Bu kitaplarının çok başarılı olmasından da belli. Tülin gibi uluslararası anlamda başarılı bir top modelin, barış günü için sözleri çok önemli tabii ki. Çekimler için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Şahin'in 7 dil bilmesinden de çok etkilendiklerini belirten Gilley, "Mesajlarını sadece İngilizce ve Türkçe alacağız. Ayrıca onun 21 Eylül Dünya Barış Günü'nde Londra'da dünya basınına röportajlar yapmasını da istiyoruz" şeklinde konuştu.

Yorumlar