Çoraptan bikini mi olur demeyin!

Bu yaz çok sevilen bikni ve mayo modellerine imza atan Penti, viral reklamıyla da çok sevildi. Reklam günde 100 bin kişi tarafından paylaşıldı.

Çoraptan bikini mi olur demeyin!

Düşünün ki, sıcaktan bunaldığınız yoğun iş ortamında, bir tatil için nelerden vazgeçebileceğinizi kendi kendinize sayıklarken sevgiliniz size muhteşem bir sürpriz yapıyor ve elinde uçak biletleriyle çıkageliyor! Kalmadı öyle düşünceli romantik erkek diyecek olursanız, "Merak etmeyin, bizimki de hazırlanma süresini hesaplayamamış zaten" diye teselliye geçebiliriz. Zaman yok, yapacak iş çok ve bikini yok! Çözümlerden çözüm üretme zamanı... Penti kadını yaratıcıdır, pratiktir. O da yapacağını yapıyor ve Penti'nin göz alıcı renk ve desendeki çoraplarından hayalindeki bikiniyi tasarlıyor. "Çok istediniz, biz de yaptık!" diyen Penti'nin hem gerçek hem de çoraptan bikinilerini seyre doyamayacaksınız.

Penti Mayo için MB - Bir Duramama Hali (Madam Brownie) tarafından hazırlanan viral kampanyanın yönetmenliğini Burak Kesici, görüntü yönetmenliğini Burak Cora, yardımcı yönetmenliğini Irmak Sueri üstlendi. Serinin müziğini ise Alper Atakan yaptı.

Yorumlar