‘Babalar gibi’ bir hediyeye mi ihtiyacınız var?

'Babam teknolojiyi seviyor ama onun da desteğe de ihtiyacı var’ diye düşünenlerin de bu yıl, ‘babalar gibi’ bir hediye alternatifi var.

‘Babalar gibi’ bir hediyeye mi ihtiyacınız var?

Babalar Gününde ‘babalar gibi’ bir hediyeye mi ihtiyacınız var? O halde ‘Teknomelek’ tam babanıza göre

İster çalışan, isterse de emekli olsun, babaların teknoloji merakı ve ilgisi herkesin malumu. Ama teknolojinin her türlü olanağından faydalanma konusunda müthiş hevesli olan babaların da bazen desteğe ihtiyacı var.

'Babam teknolojiyi seviyor ama onun da desteğe de ihtiyacı var’ diye düşünenlerin de bu yıl, ‘babalar gibi’ bir hediye alternatifi var. Üstelik tüm teknoloji sorunlarını yıllık sadece 140 TL gibi bir bedel ile çözecek bir alternatif.

Türkiye’nin en büyük yerli Bilgi Teknolojileri (BT) dış kaynak kullanım şirketi Ünite Bilgi Teknoloji (Unite BT), teknolojiyi  kullanan ve kullanırken sorun yaşayan herkes için Türkiye’nin ilk uzaktan destek hizmet paketi Teknomelek’i hayata geçirdi.

Teknomelek’e sahip babalar;  işte, evde, sokakta ya da emekliliklerinin tadını çıkardıkları tatilde artık teknoloji ile aralarındaki tüm sorunları kolaylıkla ortadan kaldıracakla

Yorumlar