Bosch saç şekillendirici ile muhteşem dalgalar

Bosch’un yeni nesil saç şekillendiricileri ‘iri dalgalar’ ve ‘romantik bukleler’ ile Sonbahar/Kış 2012 Saç Trendleri bambaşka bir boyut kazanıyor.

Bosch saç şekillendirici ile muhteşem dalgalar

Bosch Ev Aletleri, göz alıcı bukleler ve dalgaların yön verdiği Sonbahar/Kış 2012 Saç Trendlerine farklı bir boyut getirecek yeni saç şekillendiricileri ‘iri dalgalar’(G-curler) ve ‘romantik bukleler’ (S-waver) modellerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Sene boyunca görülecek doğal dalgalı saçların hâkimiyeti ve biraz da romantik esintileri yakalamak, Bosch’un yeni saç şekillendiricileri sayesinde mümkün hale geliyor. Üstelik, evde, profesyonel sonuçlar elde edilebiliyor.

 Büyüleyici bukleler ve heyecan verici dalgalar saçlarınızda dans etsin

Bosch’un yeni geliştirdiği saç şekillendiricileri ile büyüleyici bukleler ve heyecan verici dalgalar yaratmak çok kolay hale geliyor. Yenilikçi tasarımı, etkileyici ve daha kalıcı sonuçlar sunuyor. Saça parlaklık veren seramik kaplı maşa aparatı ile saçları yıpratmadan, nazikçe şekillendiriyor. Tüm yüzeye eşit dağılan sıcaklık ile de istenilen sonuçlar kolayca elde edilip, vakit kaybettiren tekrar tekrar saç yapma işlemi ortadan kalkıyor. Dokuz farklı ısı kademesinin takip edilebildiği LCD ekran ile son derece kullanıcı dostu olan şekillendiriciler, otomatik kapanma fonksiyonu ile de güvenli kullanım olanağı sunuyor. Isıya dayanıklı, şık taşıma çantası sayesinde dilediğiniz her yere yanınızda gelerek, saç güzelliğinizin daimi olmasını sağlıyor.

 Doğal görünümlü dalgalar için Bosch ’iri dalgalar’ (G-curler)

Yeni dalga formlu Bosch PHC9690 G-curler ile bir saç tasarımcısının yardımı olmadan, evde tek başınıza şaşırtıcı derecede güzel bukleler yapmak mümkün. Kullanıcılar, şekillendiricinin iki farklı uzunluğa sahip, V-uçlu maşa aparatı sayesinde artık saç tellerini en zor şekilde bile maşaya kolayca sarabiliyor. Maşaya sarma şekline paralel olarak, elde edilecek saç stilleri çeşitleniyor. Bu özel şekilli maşa sayesinde saçlar kaymadan duruyor ve güvenli bir şekillendirme sağlanıyor.

 Tek bir şekillendirici, birden fazla stil: Bosch ‘romantik bukleler ’ (S-waver)

Bosch PHC9590 S-waver saç şekillendirici, birden fazla saç stili yaratma fırsatı sunuyor. İster benzersiz S-formlu dalgalar ister trendy retro bir stil... Her durumda saçlarınız göz kamaştırıcı oluyor. Hızlı ve kolayca yapılabilen iri dalgalar ile de daha hacimli bir görüntü yakalamak mümkün hale geliyor. Düz ve ince telli saçlara nostaljik bir görümüm katacak küçük bukleler ile de romantik bir esinti yakalamak elinizde.
 

Yorumlar