Bosch’tan yılbaşına özel online hediyeleşme

Bosch Ev Aletleri, kullanıcıların interaktif katılımlarını sağlayabileceği ve yılbaşı sıcaklığını yaşatan bir uygulama olarak hazırladığı yılbaşı özel mikro sitesiyle de fark yaratıyor.

Bosch’tan yılbaşına özel online hediyeleşme

Yalnızca günlük yaşamımızı değil geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch’un yeni online hediyeleşme platformu www.sanabirhediyemvar.com kullanıcıların kendilerine özel oluşturabilecekleri ve sevdiklerinin de oluşturulan yılbaşı ağacının altına hediye bırakabilecekleri bir mikro site...

Facebook, Twitter ve mobil destekli mikro site ve uygulamalardan oluşan bu özel platform aracılığıyla online yılbaşı hediyeleşmelerinin tadına doyum olmuyor. Sitede, kullanıcılar, renginden şekline ve süsüne kadar kendi zevklerine özel yılbaşı ağaçlarını oluşturuyor. Tamamen kişiye özel bir tasarım eseri olan bu ağacın altına da onları sevenler hediyelerini bırakıyor. Hediyelerinin içine ister yazı ister fotoğraf isterlerse de video formatında mesajlarını ekleyebiliyor. Bu sayede yeni yıl vesilesiyle hediye alamayanların bütün bahaneleri de rafa kalkmış oluyor.

Yorumlar