Gözlüksüz 3D keyfi Toshiba'da!

Toshiba en son yüksek çözünürlüklü eğlence özellikleriyle donatılmış Satellite P serisini sunar. Satellite P-serisi, Toshiba'nın ince ve zarif, gümüş renkli alüminyum kasa özelliğine sahip yepyeni bir tasarım ustalığıdır.

Gözlüksüz 3D keyfi Toshiba'da!

Toshiba – TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş gelişmiş dijital eğlence için etkin güce sahip, en son işlemci ve grafik işleme ile premium video ve ses deneyimi sunan yeni Satellite P serilerini tanıttı. Toshiba, Satellite serisinde ilk kez gözlüksüz 3D teknolojisini sundu. Çift dokulu özel tasarım alüminyum kasa ile ürün ilk bakış da farkını hissettiriyor. Yeni modeller, üstün işlemci gücü ve grafik performansına sahip bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılara hitap ediyor ve gelişmiş yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarını destekliyorlar. Satellite P-serileri, 15.6’’ (P850/P855) ila 17.3’’ (P870/P875) arasında diyagonal ekran boyutuna sahip modelleri kapsıyor. 15.6” Satellite P855 modeli aynı anda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebilmekte.

Eğlence için etkin güç

Yeni Satellite P-serilerinde bulunan tüm modeller en son Intel® işlemciler ve yeni nesil NVIDIA® grafik teknolojileri ile güçlendirilmiştir. Bunlar, çoklu görev ve yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarını kapsayan en zor hesaplamaları gerçekleştirecek yeterli gücü sağlar. Dizüstü bilgisayarlar geniş HDD kapasitesi veya Solid State (SSD) bellek destekli opsiyonel Hibrid HDD donanımıyla yanıt süresini ve uygulama yüklemesini hızlandırarak
P-serisinin performansını daha da artırır.

Satellite P855 gözlüksüz 3D teknolojisi

Bazı Satellite P855 modellerinde 15.6’’ geniş ekran Full-HD TruBrite™ 3D görüntü destekli, gözlüksüz 3D teknolojisi bulunmaktadır. Bu cihazlar, gerçek 3D görüntü deneyimini 3D ve Blu-ray filmleri izlerken veya 3D oyunları oynarken 3D gözlüğe gerek olmadan yaşatır. Gözle izleme teknolojisi kullanıcılara 3D görüntüyü kaybetmeden ekranın önünde başlarını hareket ettirebilme olanağı tanır. Dizüstü bilgisayarın aynı anda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebilme özelliği sayesinde, kullanıcılar 3D filmleri izlerken aynı zamanda web'den 2D içeriklere göz atabilir.

Alüminyumdan yapılmış bir tasarım harikası

İnce ve klasik yeni Satellite P serisi modeller hayran olunacak bir tasarıma sahiptir. Bileşenler, özel dokulu alüminyum bir kasanın içerisinde yer alır (P850 / P870). Her iki kapakta ve alt kısımda dokulu alüminyum kullanılmış alternatif bir tasarım da mevcuttur (P855 / P875). Yeni modellerde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ile oval kenarlara sahip dizayn özellikleri oldukça uyumludur.

Yetenekli eğlence ustaları

Tüm modellerde yüksek kaliteli film, müzik ve oyun deneyimi sağlayan HD eğlence özelliği bulunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü TruBrite™ ekran; filmleri, fotoğrafları ve oyunları parlak renk ve netlikte gösterir. Toshiba'nın Resolution+ ‘video yükseltme teknolojisi’, standart çözünürlükteki videoları yüksek çözünürlük kalitesine yaklaştırarak kullanıcıların video arşivlerine yeni bir nefes getirecek. Bu teknoloji, Satellite P serisi dizüstü bilgisayarlara 2D videolara gerçeğe yakın zamanlı üçüncü boyut ekleme özelliği de kazandırıyor. Tüm Satellite P serisi modeller, HDMI ile bağlanmış 3D uyumlu bir televizyona 3D video verilerini aktarabilecek.

Zengin bas ve tiz seslere sahip güçlü çevresel ses düzeni

Slipstream teknolojisiyle uyumlu harman/kardon® stereo hoparlörler basta düşük seviyede ses bozulmasıyla yüksek ses çıkışı sağlar. SRSPremium Sound 3D™ ses yükseltme teknolojisi desteği müzik, film ve oyunlar için daha geniş çevresel ses düzeni sağlar. 17.3’’ Satellite P870/P875 modelleri, iz seslerle birlikte daha yüksek bir ses çıkıºı sağlamak için 2x2 harman/kardon® hoparlörler ile sunulmaktadır.

Tam bağlanabilirlik

Satellite P serisi modellerde USB 2.0’a göre on kat daha hızlı seviyede veri transferi sağlayacak 4 adet USB 3.0 girişi bulunmaktadır. Ayrıca daha uzak mesafelerden daha hızlı kablosuz veri iletimi sağlayan ve düşük enerji tüketen Bluetooth 4.0 arayüz özelliği de mevcuttur. Artı olarak, dizüstü bilgisayarlarda bütünleşik Intel® Kablosuz Görüntü teknolojisi de (WIDI) bulunmaktadır. Bu teknoloji, dizüstü bilgisayardaki görüntü içeriğinin kablosuz olarak Wi-Fi adaptörü ile geniş bir TV ekranına veya projeksiyon ile sunum ekranına yansıtılmasını sağlar. Burada bahsi geçen tüm ticari markaların mülkiyeti sahiplerine aittir. Tam ürün özellikleri modele ve yerel bulunurluğa bağlıdır.

Satellite P-serisi (genel)
 
En son Intel®
i3, i5, ve Quad Core i7 işlemciler, yeni nesil NVIDIA grafik kartları

4 adete kadar USB 3.0

Sleep-and-Charge), Bluetooth 4.0, 3D destekli HDMI,

WLAN (802.11 b/g/n), Intel®

Wireless Display 3.0 (Kablosuz Ekran)

2D/3D dönüştürme, Toshiba Çözünürlüğü+

Solid State (Katıhal)
Hibrid 8GB Sürücü 750 GB HDD (7,200rpm)
  
Tümleşik DVB-T/analog hibrid TV tarayıcısı ve Uzaktan Kumanda
   
Geniş click-pad, arkadan aydınlatmalı klavye

2.1MPixel'e kadar webkamerası

Satellite P870/P875

LED arka aydınlatmalı

17.3’’ HD+ TruBrite® ekran

RAM: 32GB'a kadar DDR3 1600MHz

2 adete kadar SSD destekliHDD yuvası

Slipstream teknolojisine sahip 2x2 harman/kardon® hoparlörler (bass ve tweeter), SRS Premium Sound 3D™

Satellite P850 / P855
 
LED arka aydınlatmalı
15,6’’ HD TruBrite® ekran

RAM: 16GB'a kadar DDR3
1600MHz

Slipstream teknolojisine sahip harman/kardon® stereo hoparlörler, SRS Premium Sound 3D™

3D Satellite P855

LED arka aydınlatmalı
15,6’’ Full-HD TruBrite™ 3D ekran
   
Gözlüksüz izlenebilen 3D görüntü
 
Yeni nesil NVIDIA® grafik kartları
     
RAM: 16GB'a kadar DDR3
1600MHz
   
Slipstream teknolojisine sahip harman/kardon® hoparlörler, SRS Premium Sound 3D™

Tasarımın keyfi
   
Satellite P850 ve
Satellite P870 oval kenarlı, fırçalanmış hissi veren, gümüş-renk alüminyum kasa
 
Satellite P855 ve
Satellite P875 gümüş-renk tabanlı dokulu gümüş alüminyum kasa

Yorumlar