İçinden gelenleri paylaşmaya hazır mısın?

Siz de hayatın tüm zorluklarına, tüm baskı ve sıkıntılara rağmen içinizden gelenleri yapmakta inatçıysanız Imedeen’i takip edin.

İçinden gelenleri paylaşmaya hazır mısın?

Güzelliğin içerden geldiğine inanan Imedeen herkesi ‘içinden geldiği gibi yaşamaya’ çağırıyor.

Doğduğumuz günden itibaren kalıplaşmış kurallar ve baskılarla karşı karşıyayız. Bu sebeple çoğu kez kendimizi frenler, yapmak istediklerimizi öteler dururuz. Halbuki esas içimizden gelenleri yapmaktır bizi özgür ve mutlu kılan.

Cilt bakımında klinik olarak kanıtlanmış etkisiyle çığır açan, gerçek güzelliğin dışarıdan yapılan müdahalelerle değil içeriden yapılan desteklerle keşfedileceğine inanan Imedeen, herkesi ‘içinden geldiği gibi yaşamaya’ davet ediyor.

Imedeen ‘İçinden Geldiği Gibi Yaşa’ hareketi başlıyor

Şu an işyerinde bilgisayar başında olmak yerine sahilde kahveni yudumlamak mı istiyorsun? İçinden eski aşkını arayıp, onu ne kadar sevdiğini söylemek mi geliyor? Sokakta kulaklıkların kulağında yürürken müziğin ritmine kendini kaptırıp dans etmek mi istiyorsun? Peki daha ne bekliyorsun? Unutma hayat çok kısa ve içimizden geleni yapmak için çok az vaktimiz var.  Sen de Imedeen ‘İçinden Geldiği Gibi Yaşa’ hareketinin bir parçası ol, içinden gelenleri tüm dünyaya haykırma ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakala.

Yorumlar