Pentax’tan çocuklara karne hediyesi

Okul döneminin sonunda çocuklarını mutlu etmek isteyen anne-babalar için dijital fotoğraf makinesi hem eğlenceli, hem de öğretici bir hediye seçeneği.

Pentax’tan çocuklara karne hediyesi

Su ve toz geçirmez, darbelere dayanıklı Pentax WG-2 ve Optio WG-2 GPS ile çocuklarınızın yeni bir hobi edinmesini sağlayabilirsiniz.

Full HD video kayıt özelliğine sahip olan Pentax Optio WG-2 ve EG-2 GPS, yüksek hassasiyetli çekimde yüksek bir görüntü kalitesi sunuyor. Kompakt boyutları sayesinde çocuklar tarafından rahatça taşınabilen dijital fotoğraf makineleri,1,5 metre yükseklikten düşüşlere, 12 metre derinliğinde suya, toza, sıfırın altında 10 derece hava şartlarına ve 100 kilogramlık baskıya dayanıklılık sergiliyor.  AR (Yansıma Önleyici) kaplama, göz kamaştırıcı güneş altında bile net ekran görüntüsü sağlayarak çekilen fotoğrafların bile kolaylıkla görüntülenmesini sağlıyor. 12 metreye kadar su altı çekimlerinde de kullanılabilen Optio WG-2 serisi ile tatilin en eğlenceli anlarını ölümsüzleştirebilirsiniz.

En son geliştirilen arkadan aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü ve gelişmiş görüntüleme motoruna sahip Optio WG-2 ve Optio WG-2 GPS, gece çekimlerinde veya yetersiz aydınlatılmış spor sahalarındaki çekimlerde önceki modellere kıyasla çok daha net, düşük sesli, yüksek hassasiyetli çekimlerle muhteşem bir performans sergiliyor. Bu fotoğraf makineleri 16 MP sayesinde yüksek çözünürlüklü Full HD video kaydı da (1920 x 1080 piksel) yapabiliyor.

PENTAX Optio WG-2 GPS, GPS modülü ile hareketsiz görüntüleri çekerken pozisyon verilerini kaydetmeye ve GPS uyumlu çeşitli uygulama ve yazılımların sunduğu hizmetlerden ve Google Maps gibi web sitelerinden yararlanmaya olanak tanıyor.

Fiyatı: Optio WG2 999 TL, Opttio WG2 GPS 1.099 TL

Temel Özellikler

- 12 metre derinlikte su altı çekim için dayanıklı yapı

- Kaliteli görüntü için arkadan aydınlatmalı yeni CMOS görüntü sensörü

- Full HD video kaydı

- Harici cihazlara Full HD video ve ses çıkışı için mikro-HDMI terminal (Tip D)

- Yüksek çözünürlüklü, geniş 3.0 inç LCD ekran (16:9 görüntü, 460.000 nokta)

- Altı LED Makro Işığa Sahip Dijital Mikroskop modu

- Gelişmiş GPS özelliği (sadece Optio WG-2 GPS’de mevcut)

- 28mm geniş açılı 5X optik yakınlaştırma lensi

Yorumlar